SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tragedia, brak chęci do zycia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
1. 28
2. 88
3. 181
4.41
8. 6lat


Witam, panowie mam bardzo poważny problem
Po raz 1 na cyklu dzieją mi się takie rzeczy.
Zacząłem w maju krótki tesc plus npp
Lecialem prawie do końca maja, w srodku maja doszedł Masteron, skończyłem jedna paczkę złapała mnie choroba niby przeziębienie byłem strasznie przemeczony i osłabiony gardło samopoczucie, od początku cyklu z npp rlcaly czas rósł mi mocno estradiol który zbijalem cały czas Xtane, na początku urosła też prolka która zbilem, ale kiedy właśnie doszedł ten Masteron okazało się że estradiol i tak cały czas rośnie, odtawilem Masteron bo myślałem że przez niego się tak źle czuje myślałem też że przez to xtane do zabijania estro ale nie wiem teraz biorę ari z libido było też cały czas słabo, choroba minęła lecę tylko prop 1ml e2d a cały czas od 1,5 tygodnia czuje się tragicznie nie do życia nie mogę zrobić treningu, rozmawiać z ludźmi moje samopoczucie to tragedia nie mam też siły, czuję się dziwnie ciężko mi się z kims rozmawia nie chce się zyc, nie wiem co się stało zawsze byłem chętny na trening samopoczucie różnie ale wszystko inaczej i można było się pośmiać itd a teraz niezywy myślałem że to prolka a prolka cały czas poniżej normy była nienwiem co mi jest myślałem że minie a trwa cały czas?
Jutro chce jeszcze jakieś badania porobić ktoś coś doradzi jakie albo już coś wie co może mi byc jak można bić krótkiego teścia i nie mieć siły do życia, ciężko się za cokolwiek zabrać... Pomocy
Nawet jak na początku miałem za wysoko estro nie czulem czegoś takiego co od początku czerwca
Badania ogólne w normie hematorkryt poszedł mocniej do przodu od czerwca

Kicboxing fighter

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NPP dalej leci? Jak nie to dawno odstawiłem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Tak odstawione jak brałem nic takiego się nie działo tylko z libido problem był, odstawilem ok 24/26 maj

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
czas isc w melanż na 3 dni
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli badania i tam może być przyczyną. Spróbuj dać proviron, mi to pomaga, tzn pomogło przy dołku od npp
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zbadaj hormony . Mogłeś zbić estro za bardzo .
Zrób badania dobierz stała dawke ari i jęk się trzymaj .
Zbadaj cukier . Ile masz ww w diecie ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie mialem problemów z tarczyca, ale podobno od niej też można dola złapać, jak już będziesz robił badania i z kasą ok to bym proponował TSH, ft3 i ft4.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
Nie właśnie to nie chodzi o to estro bo to samo było jak było wysokie, glukoze mam na równi z najwyższym w normie, a dlaczego przypuszcza coś z cukrem? Jets ogólnie tragedia że mną teraz próbowałem zrobić trening nie da rady

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1042
No właśnie chcę zrobić też tarczyce teraz
Ale zawsze mam okej


Zmieniony przez - swierszczu w dniu 2019-06-18 22:04:50

Kicboxing fighter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ale nie da rady bo co ? Skupienia nie ma ? Motywacji nie ma ? Sił nie ma ?
Czy co ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób badania, bo tak to można w totka trafić. Może Ari masz wałek, może za bardzo zbiłeś, a może masz olej zamiast teścia. Teścia też z zbadaj dla spokoju.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejscie z deki na tren

Następny temat

Ovigil, kiedy

WHEY premium