SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik HeLp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
pewnie ze mozna na slonce wychodzic. davercin to mocno wysuszajacy plyn, podraznial skore. a ten krem nawilza skore.
ja stosowalem grubsza warstwe w nadziei ze lepiej za dziala wychodze z zalozenia ze im wiecej tym lepiej, ale tak chyba naprawde nie jest.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
no ja juz sie zdecydowalem warto zaryzykowac zobaczymy co bedzie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
maniek napisz za kilka dni co i jak. Ja narazei sie wstrzymam z kupnem, zuzyje to co mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
ok powiadomie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
Też właśnie skusiłem się na zakup tego kremu.Mam tylko nadzieje że 47zł jakie wydam (za pobraniem) nie pójdą na marno bo już zaczynam się denerwować tym ile kasy mi idzie przez to.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
kupilem kremik. Moje 1wsze wraznie jest takie ze to jakas domowa produkcja Zielone pudelko chyba jeszcze od innego kremu bo wytloczone na pudelku jest co innego niz na przyklejonej (krzywo) etykiecie Tamto wytloczone chyba ktos probowal zetrzec ale pod swiatlo mozna wszystko przeczytac Ogolnie otwieram to pudelko gdzie jest kremik - zdejmuje niby zabezpiecznie (ale nie zadna folia ani nic) tylko zwykle nakladany bialy 'dekiel' - do tego nie przyklejony...

hmmm jak ten krem dziala tak jak sie prezentuje (bo ma kolor sraki to ja dziekuje

No ale moze shit tylko z wygladu i bedzie dzialac dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3712
hahahha piekny opis, ale to wlasnei takie srodki cichociemne daja najwieksze efekty. Napisz cos za kilka dni !! - czy sa skutki uboczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 237
kup sobie maść cynkową ( kosztuje jakieś 4 zeta w aptece bez recepty a nawet i chyba mniej) doskonale wysusza i powoduje że blizny goją się tak na oko 3 razy szybciej. Do tego kup sobie tabletki - cynk i bierz po jednej dziennie ( koszt około 13 zeta za 100 tabletek , 6 zł za 30 tabletek) ... To na prawde bardzo pomaga....Co do Acne derm też włączyłem do swojej kuracji ale narazie za krótko uzywam by mieć jakieś zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
FitMan napisz coś o opakowaniu tego kremu bo to Ty zareklamowałeś go na tym forum.
Niech ktoś napisze jakie są rezultaty po zastosowaniu tego kremu.
Może ktoś naszym kosztem chce sobie nabić kasiory i sprzedaje jakieś g.... w pudełeczku z przylepianą etykietką.

Zmieniony przez - dino04 w dniu 2005-04-07 11:55:50

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1111
heh, no kremik jak kremik. wrazenia super nie robi, ale to ponoc na naturalnych skladnikach zielonej glinki. nie pachnie moze jakos pieknie, ale za to dziala!
zreszta niech cos napisze colloseum. ciekaw jestem czy na wszystkich dziala, czy to tylko na mnie tak ;d;d
coloseum napisz jaki efekt po pierwszym dniu stosowania???
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uczulenie?

Następny temat

watroba a wysilek i suplementy

WHEY premium