SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Witam !

Mam 16 lat trądzik mam juz 3 lata i bylem u dermatologa jestem w czasie kuracji i mam pytanie bo lecze go zelami i kremami masciami i tak dalej i mam pytanie czy to zejdzie czy ciągle bede musiał sie samorwac i robić inne rzeczy zeby to zeszło bo kumpel ma lek o nazwie izotek i dermatolog mu powiedział że leczy 8 miesiecy i niema nic i niebeda sie pojawiac a jak sie pojawia to pojednycze wiec co mam zrobić zeby wyjsc na prosto tak jak on oczywiscie izoteku mi nieprzepisze bo mam zbyt małe a chce zeby zeszły i zebym miał spokój i po ilu latach wam zeszło z twarzy i kiedy sie zaczeło ;) Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Każdy jest inny, u niektórych przechodzi szybciej u innych wolniej. Są tacy co po 40-ce mają z nim problem. Musisz być dobrej mysli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
A powiedz mi skad my mamy wiedziec czy Ci przejdzie od tych masci? Niestety nie mamy na forum wróżek. Zapytaj dermatologa czy kwalifikujesz sie do stosowania izoteka. Mysle ze na to jest jeszcze za wczesnie bo masz dopiero 16 lat.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37
Czemu za wczesnie kumpel jest w moim roczniku i to bierze i sie głupio cieszy bo mu zejdzie a ja dalej bede sie z tym walił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 222
a może Tobie też zejdzie, nie bądź takim pesymistą ;) jak Ci nie zejdzie w przeciągu dwóch lat, to wtedy się weź za izotretinoinę. a tak serio, to jak masz naprawdę silny trądzik, dużo gromadzi Ci się łoju, to możesz się kwalifikować do leczenia wlaśnie retinoidami. znam chłopaczka, co w wieku 16 lat brał aknenormin i wszystko było super a po trądziku śladu nie ma do dziś (aktualnie ma 21 lat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Dlatego za wczesnie bo teraz wyleczysz a prawdopodobnie za rok Ci wroci. Izotekiem leczy sie troszke starsze osoby.Nie wiem dlaczego Twoj kumpel w tym wieku ma kuracje.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
ja mam 18 lat :p mam jakos od 2 lat tradzik , ostatnio smaruje sie Acnefan'em i widac WIELKA poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2845
A ja to g**** mam od 3 lat gdzies a mam 21 za 8 dni.Pryszczy nei mam duzy ale widze ze cos neidobrego sie dzieje z moja cera raz wyglada bardzo zdrowow a raz okropnie.Pozdro z poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jamesie z Poznania idź do dermatologa :)
stosujesz jakieś kosmetyki do pielęgnacji swojej cery?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2845
Chodizlem i te cale mascie g... daja.Postanowilem juz dosyc dawno ze nic nie ebde robil tylko raz dziennie myl twarz i czasem wygladam rpzeslicznie a czasem rpzeokropnie nie wiem od czego to zalezy:/ zaden dermatolog nie pomoze to ze cera nei wyglada ladnie i nie jest czysta zalezy raczej od hormonow wiec zostaje mi tlyko czekac i sie modlic.Z roku na rok jest coraz lepiej ale czesto mnie moja cera baaaardzo zaskakuje.To jest moj duzy kompleks czasem.Pzodro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
bierzesz sterydy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwona plama na klatce piersiowej :(

Następny temat

Malutka kur*a jaki ban ?????????????

WHEY premium