SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik/Duac

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
No to oczywiste, nie miałem czegoś słodkiego w ustach od 3 miesięscy, to samo tyczy się przypraw keczupów itp...jeszce jedno pytanie, na wypadek gdyby mnie podrażniło, jest szansa ze po posmarowaniu jakims kremem nawilżającym będzie to mniej widoczne?te poparzenia, chodzi mi o efekt natychmiastowy,. tzn 3 4 h?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Ja duac zaczęłam stosowac tydz. temu w czwartek pierwszy raz i skończyłam w sb., bo w niedz pod wieczór już miałam jazdy i jescze dzisiaj mi ta skóra nie złuszcyzła się do końca.Także przez tydz.nie używam duaku ,bo się nie da. Zacznę może od niedz.jak skóra zejdzie całkowicie.Także nie licz na super efekty po 3/4 godz. bo jak nałozyłam mega kremu nawilżającego, to po chwili już mi się twarz sciagała i dobrze,ze to był wolny czas tj.pon,wt i mogłam tak chodzic po domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
dziwnie na Ciebie działa to może lepiej zmień lek. Kup te witaminy i jak nic się nie zmieni to przestań stosowac duac. P.S. a napewno to była skura? bo czasami odchodza mi takie platy ale to jest wysuszona maśc a z bliska wygląda jak łuszczaca się skóra...

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
mi schodzi tylko leciuutko w okolicach podbródka, ale przez dzień dziwnie sie czuje na twrazy, takie ****owe uczucie;p coś czuje ze powoli mnie podrażnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Ej no chyba umiem odróżnić skórę od schodzącej maści:P. wierzcie mi myslałam,ze nic mi skóry nie wysuszy i szukalam takiego specyfiku,aż natrafiłam tylko nie liczyłam dosłownie na takie działanie,ale co tam ważne ,że o dziwo od tyg zero wyprysków,gdzie pojawiał się codziennie inny.A uczucie no żeczywiscie ch...... gdy probujesz cos powiedziec a czujesz ,ze przy ruchu twarzy skóra ci popęka;/. Od jutra zaczynam powolo na nowo punktowo i zobaczymy co bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
*rzeczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam....
Ja dzisiaj bylam u dermatologa i przy stosowaniu DUAC kazała mi brać CYNK - po bardzo obfitym posilku, Witamine A - po śniadaniu ( i nie łączyć jej z cynkiem ) oraz mam kupić w aptece żel i nawilżający krem firmy PHYSIOGEL - po Duacu ten krem to rewelacja.... na poczatku skóra sie świeci z tłustości ale zaraz sie whłania i jest super...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
CYNK bierze się przed spaniem .

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
Chciałem poruszyć kolejną kwestię, a nie chce zakładać nowego tematu...

Chodzi mi tu o tą trądzikową dietę, i jak ona ma sie do wzrostu, podobno należy unikać nabiał€, mleka, w czym jest oczywiście wapno...
Czy jest jakiś sposób aby wilk był suty, a owca cała?;p
Tak, że to nie wpływało na wzrost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
o mleku nic nie słyszałem, biały ser i pochodne mozna wsuwać! Jedynie żółty ser powinno się ograniczyć. Nalęży unikać ostrych przypraw, fast foodu, no i całkowićie zrezygnować ze słodyczy a przedewszystkim z czekolady!!!!
Kurczaka, ryż i inne pakerskie dania możesz śmialo szamać

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy zajady!!

Następny temat

czy amoniak może powodować bezsenność?

WHEY premium