SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik/Duac

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 42475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
Ja przed nałozeniem duacu myje twarz zawsze garniere 3 w 1 ,ale gdzies wyczytałam chyba powyżej w watku ,ze garnier w polaczeniu z duac powoduje silne podraznienie czy cos....takze nie nakładam go na ,,brudną" twarz.Pozyjemy zobaczymy na pewno go nie odstawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
ej pytam sie czemu wy nakładacie to na noc ,jak tylko wyraźnie pisze że stosuje sie na 20 min?
dłużej nie znaczy lepiej, jesli bd się stosował do zaleceń to bd dobrze i bd pozytywne skutki jak nie twój problem
ja 2x dziennie smarowałem sie differinem, myslałem że to cos więcej da jak bd 2 razy dziennie a nie raz hu** dało.

Ps. Każdy ma inny rodzaj skóry ,ja mam np. wrażliwą, cere mieszaną, nos tłusty i broda oraz środkowa część czoła niekiedy,

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Nie uzywam niczego do myca bo dermatolog powiedział ze aby będe niepotrzebnie podrazniał skóre (tylko od czasu do czasu peeling)
Stosuje do niego Skinoren te witaminy która napisałem i jeszcze jakiś lek robiony w aptece. Przed nałorzeniem standardowo woda z mydłem potem dokładnie spłukuje susze i nakładam Duac

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
naprawdę ćwikła nie wiem gdzie tam masz napisane że sie zmywa po 20 min, na wszelkich wizaz.pl i tym podobnym ludzie piszą, że nakłada się go na noc...Jedno pytanie, czy nabiał, w sensie mleko jourty nasila trądzik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41
No własnie ,gdzie to pisze na ultoce? przeczytałam ją uważnie i pisze jak bym nałożyc na noc,i nic o zmywaniu po 20 min. to jakis ludzki wymysl.Za to trzymam duac w lodówce,ponoc lepsze efekty-chyba za dobre:/. W każdym badz razie jak codzinnie cos wyskakiwało tak odkad mocno podrazniłam twarz duackiem to nie ma nic a robie przerwe,zeby skóra sie spkojnie złuszczyła i jade dalej z tym koksem heh:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
W lodówce trzymać nie trzeba, chyba ze kupisz zapas i dłuższy czas nie będziesz stosować.

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
wiecie jak z tym no, nabiałem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
sprawdź a sie przekonasz roberto
u każdego inaczej jest albo nasila albo nie
u mnie np. mleko nasila

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 96
wole nie próbować, narazie jest bardzo dobrze..jeden danio na miesiąć starczy;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
wiesz sam do końca nie wiem co moge jeść a co nie... Ale postanowiłem zrezygnowac calkowicie ze słodyczy (będzie cięzko ) i ze wszystkich ostrych przypraw w miare możliwości. Czekolada to najgorsze co może być na trądzik!!

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy zajady!!

Następny temat

czy amoniak może powodować bezsenność?

WHEY premium