Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
na razie się moje prognozy sprawdzają

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
szkoda szkoda ale przynajmniej Jeleń w formie a lidze strzela w kadrze tez sie pokazuje miał kilka okazji ale tylko 1 gol
...
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
szkoda tej bramki... mecz calkiem na poziomie...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Też ta bramka na 1:1 byla tak potrzebna że niby nic ale jednak na zwyciestwo inaczej by czlowiek patrzyl .
Meczyk nawet nawet .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Mecz słaby, wynik sprawiedliwy.

...
to chyba inny mecz ogladales moze sam mecz nie zachwycał ale ciezko mowic o sprawiedliwym wyniku .

...
Jelen spokojnie powinien 2 strzelic,
fajnie że Artur wrócił, jak zawsze mówie najlepszy Polski bramkarz ostatnich lat
zobaczymy jak z Australią,ale dzisaij nawer cos grali
...
ta Jelen w dupnej formie na 3 (jak nie wiecej) sety strzelo 1 dlatego gro w Auxerre a nie w MU dom sie baniak uciąc ze jakby my mieli Schewczenke w skladie to do przerwy bylo by juz po szpilu. I niech smuda nie dupi ze zasłuzyli na wygrano bo ino frajery daja se wbic nec w 93 minucie. Ogolnie gra mila dla oka ( z perspektywy wczesniejszej posuchy) Dobrze borubar, wojtkowiak ( nie wiem jak mi to przeszlo przez palce) i Blaszczykowski reszta nieco tez nie najgorzej choc nadal twierdze ze sparingi o niczym nam nie powiedzą nawet jesli wygramy z brazylią niemcami czy hiszpanami po 6-0 :P,

Na trybunach słycha Łodzki widzew, oraz Je...ć ŁKS pozatym sielanka a mecz sam w sobie tak samo ciekawy jak program na TVN-ie kaj Magda czy Marta Gesler pomogo w rychtowaniu knajp :)