SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To znowu ja...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
jako że jest sezon, dostajesz soga za swój temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
neevsky
Waga 90kg i 10mg mety? ...

nigdy nic nie brał i to jest najwazniejsze wezmie mniej i zobaczy czy efekt go zadowoli dołożyc zawsze bedzie mógł. nie widze problemu po tygodniu ewentualnie dorzucic 5mg i 15mg jechac do końca ale jeśli 10mg bedzie go robic to lepiej brac mniej to samo z propem 100mg co 2 dni to gruba przesada jak na pierwszy raz. jezeli miałby propa z apteki albo dobrego ug to 50mg eod jest w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Osobiście uwazam, ze w tym wieku, kiedy poziom testosteronu jest w najwyższym poziomie robienie na nim cyklu jest słabym pomysłem IMO. Co innego na kolejne kiedy jesteśmy coraz to bardziej zblokowani .

Wiadomo, szkoda trochę profilu lipidowego .

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-06-28 23:56:05

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
neevsky - co studiujesz o ile studiujesz? ;)) Ja bym stawiał na biotechnologie, mylę się ?? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
slabym pomyslem to jest cykl na oralu solo,
22 lata to idealny wiek na rozpoczecie cyklu na testosteronie, a to czy nat test jest u niega niski czy wysoki jest kompeltnie bez znaczenia w kontekscie doboru srodkow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
Dzięki za soga...


No to szczerze mówiąc troszeczkę zamotaliście, w każdym razie chciałem tutaj bardziej podjąć z kimś dyskusję - czysto teoretyczną, bo nie wiem czy na sterydy jestem gotowy... Dyskusję, to może za duże słowa, bo moja wiedza jest znikoma, no ale skoro już coś ruszyło to co do metki mam kiepskie dojścia niestety, z tego co się orientowałem to dobrze chodzą ph u mnie, ale i koksu też by się coś znalazło. Kiepskie dojścia mam na myśli, że ludzie trują się głównie ruskim szitem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94549 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
jak Micz cykl na testo solo prop był by idealny lub ew enan/cypio w coś z tych 3 estrów celuj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Trzymaj się z dala od PH.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
A co myślicie o Oxandrolonie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Drogi, często same wyebki bez oxandrolonu w środku. Wątpię szczerze czy znajdziesz oryginalny z tym doświadczeniem.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie sterydy w latach 2012-2013 sa warte uwagi.

Następny temat

T3/T4

WHEY premium