SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To znowu ja...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
Witam !


Tym razem mam kilka pytań, nie co do cyklu, czy środków tylko chciałem uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, aby wiedzieć jak najwięcej można o SAA i za X czasu być gotowym by po nie sięgnąć.


Prosiłbym również o zabranie głosu Neevskiego i lodzianina, gdyż fajnie się czyta Wasze odpowiedzi, krótko zwięźle i na temat.. .


Zacznę od tego iż śledzę sporo tematów w tym dziale, czytam różne przypadki, wypadki, często spowodowane kompletnym brakiem wiedzy na to co się zażywa i na to jakie to niesie za sobą skutki, uczę się aby temu w razie czego zapobiec/zmniejszyć ryzyko/czy też nauczyć się z następstwami walczyć.


Martwi mnie to, że ludzie którzy decydują się na ćwiczenie na siłowni, bądź co bądź ale mają jakieś samozaparcie i mobilizację, ale idą często na skróty wybierając właśnie ph/saa. Skróty w które zbaczają z reguły za często i przez co później ludzie którzy " koksują " z góry mają przypisaną złą etykietkę " narkomanów " " samobójców " itp. A podkreślę, iż wynika to wszystko w dalszym ciągu z niewiedzy i z tego, że ludzie bardzo szybko szufladkują innych wrzucając ich do grup społecznych o których również nie mają pojęcia, a tylko słyszeli w TV czy od sąsiadki...



Wychodzę z założenia, że wolę 100x zapytać, bądź czegoś na własną rękę poszukać, poczytać niż zaczynać od tyłu i najpierw wziąć a później płakać " o jaki ja głupi byłem " itd.



Kurcze, tak się rozpisałem, że aż mi pytania pouciekały...


W sumie pisząc ten temat odpowiedziałem sobie również w myślach, że i tak każdy organizm jest inny i na każdego każde lekarstwo działa inaczej, inny pozwala osiągnąć efekt, inne są następstwa. Więc te pytania pominę.


Kończąc, pytam Was Panowie, czy istnieje taki cykl, który " fajnie " wyrzeźbi wypracowane mięśnie, wiem że aeoroby + dieta to podstawa, jednak pytam czysto teoretycznie ( przynajmniej na razie ). Chciałbym też wiedzieć ( mniej więcej ) po jakim czasie wystąpią spadki po takiej kuracji ( jeżeli w ogóle ) i jak będą duże ?


Jeżeli jeszcze mi się coś przypomni, bądź też na bieżąco coś wymyślę, to na pewno dopiszę.



Wiem, że zadaję pewnie głupie pytanie, jednak jest to dla mnie ważne aby tutaj ktoś podjął ze mną dyskusję, bo może kiedyś uda mi się uchronić siebie, bądź też drugą osobę od popełnienia błędu i sięgnięcia po złe środki.



Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
1. Regulaminowo ankietę wypadałoby dac jeszcze ;).

Wszystko zależy od podstaw, sytuacji wyjściowej Twojej sylwetki (bodyfat, waga, zagęszczenie mięśni i w ogóle sylwetkowo jak to wygląda). Dieta, trening, aero, regeneracja, ale to już wiesz. Generalnie na kazdym środku można zrobić masę, rzeźbę, recomp, wszystko jest uzależnione od wyżej wymienionych czynników. Tak samo sprawa spadków, styl życia, dieta, imprezowanie itd. Daj ankiete to będzie to ukierunkowane pod daną osobę, bo to sa podstawy.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
1. WIEK: 22
2. WAGA: 90
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku ( przerwa ) teraz od nowa 6mies
6. DIETA:
-białko: ok 2-3g/kg
-węglowodany: 3g/kg
-tłuszcz: ok 1g/kg

Po moim ostatnim poście w miarę solidnie postarałem sobie to wszystko ułozyć.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: redukcja
9. CEL CYKLU: rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: o ile dobrze wyliczone to będzie 17-18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: fizycznie b dobry, psychicznie wykończony :D
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: lekkie zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii): średnia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Turinabol wydaje się fajnym rozwiązaniem.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
Fakt, już " przestudiowałem " co nieco na jego temat i nasuwają się pytania: Jak dawkować, czy konieczny jest odblok, i wniosek wynikający z jego toksyczności, coś na wątrobę wskazane ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
1-8 tura 50mg ED. Bez odbloku raczej, lecytyna w trakcie cyklu, po możesz dać jakiś hepatil. Jest mało hepatoksyczny.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4344
A jeżeli chodzi o dostępność ? Bo widzę, że na apteczny lek nie ma co liczyć, gdyż produkcja została już dawno zatrzymana... A co myślisz o winku ? Też by się nadało, czy lepszy ten tura ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
Nie nadaloby sie winko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
podstawowa zasada o której jak widać nie wszyscy wiedzą to brać jak najmniejszą skuteczną dawkę! jezeli ma to byc Twój "pierwszy raz" i zdecydował się na orale to tura 20mg dziennie podzielona na 2 x10mg w ciagu dnia lub meta 10-15mg również podzielona na 2-3 razy w zupełności wystarczy. tura bałkana lub razaka działa prawidłowo, mety masz większy wybór na rynku. uwierz mi, że jezeli zadbasz o całe zaplecze to bedziesz zadowolony z efektu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Waga 90kg i 10mg mety? ...

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Propionat 100mg e2d na 8 tyg bedzie najlpesza opcja
Chesz "zdrowo" i przemyslanie to trzymaj sie zdala od orali, tym bardziej solo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie sterydy w latach 2012-2013 sa warte uwagi.

Następny temat

T3/T4

WHEY premium