SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiromel - wynik t3 w normie nie czuje działania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3729

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

102

Wzrost

185

Obwód ramienia

41.5

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

103

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

300B, 60T 270WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Nie wiem ile, środki ogolnie to: prop,Enan,susta,npp,boldenon,wino,tura,masteron,

Opisz swój plan treningowy

Obecnie split

Cel cyklu

Redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Jestem podczas cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Ponad 20 na pewno

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycie

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 412
No to w takim razie dawkowanie tylko na czczo jest błędne ? Bo stężenie spada ? Z tego co wiem to okres poltrwania wynosi do 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 63 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3055
ja tam nie spotkalem sie nigdy z walonym tiromelem zawsze kazdy sobie z otoczenia go chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
xKamil2192
No to w takim razie dawkowanie tylko na czczo jest błędne ? Bo stężenie spada ? Z tego co wiem to okres poltrwania wynosi do 2 dni


dawkowanie jednorazowo jest właściwe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 412
Dobra zadam pytanie moze troche inaczej, czy są jakies czynniki wpływające na to, że organizm (w tym przypadku mój) może nie reagować, albo słabo reagować na t3 ? Coś może mieć na to wpływ ? Bo towar raczej dobry, tarczyca zablokowana ale sam poziom ft3 nisko.. No i druga sprawa to jakie stezenie powinny byc ? u mnie norma to 1.71 - 3.71, ja mam 2.33...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
chłopie nie szukaj co było pierwsze jajko czy kura,weź tablety i zrób badania będziesz miał odpowiedź jaki masz poziom ft3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 412
okej, to odezwe sie po badaniach :P ale jak ktos ma cos do dodania to piszcie smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Po badaniu brałeś ? Idealnie .To co chciałeś sprawdzić
Tiro działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 412
Dobra chłopaki zbadalem rano po zażyciu, niestety nie wstrzelilem się z czasem i od zażycia do badania minęły 2h ale to chyba żadna tragedia. Do rzeczy - przy dawce 62.5 mcg wynik wyszedł 6,14 (norma 1.71-3.71). Moim zdaniem lepiej ale i tak słabo, wrzucić 75mcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Wynik jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 412
A może mi ktoś powiedzieć jaki wynik jest optymalny przy stosowaniu t3? Chodzi mi o to czy to jest np. 2x norma czy 5x norma itd. Bo nie mam odnośnika czy by ocenić czy taki A nie inny wynik jest ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka

Następny temat

Testosteron podskórnie

WHEY premium