SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thomas Kurz

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4787

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Autor:Thomas Kurz Tytuł:Stretching-trening gibkości wydanie:1997r. ma ktoś tą książke?? z chęcią odkupie!!

Zmieniony przez - brendy w dniu 2008-03-16 08:51:34

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Zabrania sie
Ad.4
"Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem oraz umieszczania adresów e-mail.
Takze zamykamy (

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh tak sie akurat sklada ze mam ta ksiazke :] moge ci ja zeskanowac i przeslac. pozdro

Zmieniony przez - Dejw1 w dniu 2008-03-20 03:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a prawa autorskie??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Dejw1 a nie dało by rady oryginału?? Zapłace:P....ile bys chciał za skan? bo troche roboty by było

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
Dejw1 jak masz ochotę to mi możesz podesłać skan tej książki na [email protected] w temacie wpisz "sfd". z góry dzięki i obiecuje, że też ci coś ciekawego podeślę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
Dejw1 jak coś to daj znać na meila [email protected]... jesli masz czas to poprosze o ten skan ..fajnie było by gdybys chcial ksiazke odsprzedac:P;)

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry, ale nie moge jej odsprzedac gdyz jest to jedyny egzemplarz jaki udalo mi sie znalezc :] jestem teraz u rodzinki na swietach, jak wroce to zajmiemy sie ta ksiazka :]

aha, podobno empik zalatwia ksiazki na zamówienie, tam tez mozecie spróbowac

pozdro

Zmieniony przez - Dejw1 w dniu 2008-03-20 21:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
aham dzieki, to jak wrocisz do domu to daj znac;]...no w empiku sprawdzałem ale nie mozna jej zamowic..wiesz juz sporo ludzi mi jej szuka na awf w zielonej, wrocku, gorzowie, i nikt nie moze jej znalezc..moze sie uda oryginał znalezc ale za skan tez bede bardzo wdzieczny:)

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 535
Witam! Ja również poszukiwałem i nadal poszukuję w/w książki.
Bardzo byłbym wdzięczny chociażby za skan.
Dejw1 jakbyś mógł to prześlij mi ją na maila: [email protected]
Z góry dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
jesli nie sprawi ci to klopotu to i ja poprosze skan bo nigdzie nie moge tego kupic wszedzie to samo ,,nakład wyczerpany'' :(


[email protected] PLZZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
Jak można to jeszcze na [email protected]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kask proszę pomóżcie

Następny temat

DZISIAJ TURNIEJ MUAYTHAI W KALISZU

WHEY premium