SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Thermal Pro... gdzie kupić, producent

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
teoretycznie jest zabroniony
z powodu efedryny

wiesz
marihuana tez jest zabroniona
ale czy to oznacza,ze nie mozna jej dostac?

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2005-12-07 22:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11338
ja czuje ze to jakas ściema z tym reportażem. W niedzile ma być w uwadze o marku perepeczce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 257 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6518
no wlasnie suple. dot daj znac kiedy ten reportaz mialem sobie walnąc termala albo tussi naraziesei zdecydowalem na tussi ale kto wie w marcu moze pociagne termalem i chce wiedziec od czego moge umrzec Wiadomo ze efka efką ale ta laska pewnie wazyla z 50 lyknela z 10 tabsow ***nela piwo i ... glupota ludzka nie zna granic. Możliwe jest ze miala jakąś wade serca / nadcisnienie w takim przypadku jest notka ze zabronione ;]


PS: Mam nadzieje ze to nie jest wasz chwyt do jakiegos nowego spalacza

Prostych słów się boi największy nawet twardziel proste słowa z gardła nie chcą wyjść

najbardziej mówią że je kocham i że go nie zdradzę prawdziwa moja miłość nazywa się

Zagłębie Sosnowiec... !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
ciekawe jest to jak dopowiadacie sobie ta historie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie sa moderatorzy ?

na tym forum nie mozna handlowac efedryną to raz,
dwa że to syf jakich mało to dwa (produkcja undergroundowa),
trzy ze nielegalny juz nawet w USA (tam legalne sa tylko leki zawierajace syntetyczna efedryne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Om to co mozesz kupic legalnie nie jest zabronione przez prawo wiec nie mow ze produkt jest nielegalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Stany to nie polska ani elegancja francja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27086


Nie można handlować ? A co tamten baner na górze reklamuje ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
najlepszy przyklad jest powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce mi sie odpisywac, od tego sa moderatorzy.
W kazdym razie na forum jest zakaz handlu thermalem, axel ma cofniete pozwolenie z tego co wiem. A za reklame MaTeo nie odpowiada.

a to ze produkt jest produkowany na zadupiu, z chinskich ziolek, przemycany do polski i sprzedawany z pod lady to wasza sprawa, wasze zdrowie itp.

w stanach za posiadanie thermala mozna isc do pierdla...



Zmieniony przez - om w dniu 2005-12-08 00:33:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zonk ;)

Następny temat

hmb + kreatyna 1000+ tauryna 1500 jak ot jesc ?????

WHEY premium