SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate FIghter 11 - dyskusje, spojlery.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Wyrównana walka. Osobiście liczyłem na 3 rundę, a gdy doszło do ogłoszenia wyników, to stawiałem na minimalne zwycięstwo uszatka. Cóż znowu źle obstawiłem Cieszę się, bo polubiłem Nicka Ringa (wydaje się równym gościem) Ostatnia walka Baczyński vs Kucyk... obstawiam łatwe zwycięstwo Baczyńskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Jak dla mnie wynik walki to totalna ściema, też dawałem remis ze wskazaniem na uszatka bo drugą rundę wygrał bardzo wyraźnie za to pierwsza mogła iść w obie strony. Wychodzi na to że chuck jednak nie wybrał tak najgorzej kucyk zdaje się nie bardzo wie co w stójce ma robić także zapewne oklep się szykuje chyba że znowu wyciągnie poddanie z kapelusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Decyzja z dupy wyjęta - Ring wygrał może ze 3 minuty z całej walki... nic dziwnego że Chuck taki w****iony był.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
Court dla mnie minimalnie powinien wygrać, zwłaszcza w 2 rundzie rządził
3 runde powinni dać

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Ktoś jeszcze ogląda ?

Ósmy odcinek był lepszy niż poprzedni, ale zaczynają mnie męczyć te nieustanne przetasowania. Rozumiem, kontuzje, wild card itd. Nie dziwię się Chuckowi, że było mu wszystko jedno kto będzie walczył z kim. Ogólnie jakoś coraz bladziej obaj trenerzy wypadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Oglądałem, oglądałem - dobre walki. Uscola chyba powinien zmienić zawód, niby zapaśnik, a daje sobą rzucać jak workiem ziemniaków.

McGee świetnie zawalczył, szacunek. Natomiast cała seria TUF powinna być chyba do lamusa odstawiona, ile ****a można to samo oglądać?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No i teraz te miliony kontuzji, wybieranie i przebieranie - idzie się pogubić ...

... ale wreszcie jakieś macane techniki było widać

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
jak do tej pory najbardziej zaskoczył mnie court! koleś faktycznie wychodzi na czarnego konia tej serii savage jakoś mnie nie przekonuje, niby coś tam robi ale jakiś taki stłamszony po tej pierwszej przegranej...

Zmieniony przez - _Cyran_ w dniu 2010-05-21 22:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
Dwie całkiem fajne walki w tym odcinku, Kris pokazał klase w przeciwieństwie do swojej wcześniejszej kiepskiej walki no i Court kolejna świetna walka
Dobrze że we wcześniejszym odcinku odpadł ten z kucykiem, nie będzie więcej zanudzał swoimi zapasami. Kucyk coś tam szumił, chyba chciał żeby to on dostał 2 szanse za kontuzjowanego Nicka

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Ten Noke miał pomalowana paznokcie u nóg

Przepisy UFC i Seth wypada z mojego punktu widzenia to kopniecie jest jak odruch bezwarunkowy - gość lał go po głowie przez poprzednie 5-10 sekund...
Chociaż nie kumam jak można mieć wpięty trójkąt za plecami i nie zakończyć w ciągu 2-ch minut (Seth najwyraźniej zapomniał jak należało przeciwnika rozciągnąć na glebie a potem skończyć G'n'P/Mata Leo)

no i ten BAD BLOOD - Biała Danuta aż się oblizywała licząc w wyobraźni kasę jaka z tego będzie...

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-05-27 08:24:13

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROCOP w LHW

Następny temat

sezony TUF'a za darmo.... do czasu

WHEY premium