SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate FIghter 11 - dyskusje, spojlery.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644




"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
savage coś nie dał rady a niby na pożarcie tego gościa mu dawali, może coś w tym jest że tito za bardzo ich ciśnie, przy takim treningu może nie starczyć pary na dzień walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Ruszali sie jak muchy w smole ,prawie zasnełem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Coś jak mopsy z HW tylko bez powera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
oczekiwałem czegoś więcej, teraz to Chuck będzie wybierał kto z kim walczy

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Niop, kolejna średniawa walka... chyba już TUF powoli się wypala. W zeszłym sezonie walki były*****owe, ale przynajmniej ekipa była ciekawa - a tutaj nie ma nic.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i jednak niscy zawodnicy od Chucka lepiej sobie radza niz wieksi od Ortiza.

Co do Yagera, to jego przeciwnik byl niedysponowany (kontuzja kostki) i dlatego nie mogl podjac walki w zapasach. Ponadto jedno co mnie uderzylo, to fakt jak Yager byl wyciety (pewnie na codzien wazy ok 90kg) natomiast Blanchard wygladal jak kuleczka, wiec pewnie i masa przemawiala na jego niekorzysc. Zeby gosciu wzrostu 170cm mogl powalczyc w -84 kg to musi miec sile i posture Palharesa albo Manhoefa ktorzy na codzien pewnie chodza w wadze 90-95.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
najgorszy odcinek w tym sezonie imo

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Odcinek fatalny :)
Coś jest na rzeczy , że Tito przemęcza zawodnika! Widząc przygotowania do walki , byłem w szoku , że można takie ćwiczenia aplikować na tydzień przed walką Przecież zawodnik Ortiza już pod koniec pierwszej rundy wyglądał jakby przebiegł maraton. Szkoda , bo po walce eliminacyjnej stawiałem bo w gronie faworytów do wygrania programu, niezłą stójka + ten rzut przeciwnikiem jak lalką , gdzie uszkodził mu staw barkowy Kto tam jeszcze został z ciekawych zawodników? uszatek i kucyk u Chucka, a u Ortiza, Baczyński i Nick Ring?

Jak na razie najbardziej pozytywne wrażenie wywarli na mnie Kyle Noke i Yager i taki bym obstawiał finał o ile wcześniej na siebie nie trafią.

Zmieniony przez - PanParowka w dniu 2010-05-03 14:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
ja też stawiałem Krisa jako jednego z faworytów po tym co pokazał w walce eliminacyjnej, a ta jego ostatnia walka - nic nie pokazał
Może rzeczywiście to przez przetrenowanie

Jak narazie obstawiam Yagera, Noke też jest dobry

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROCOP w LHW

Następny temat

sezony TUF'a za darmo.... do czasu

WHEY premium