SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate FIghter 11 - dyskusje, spojlery.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
http://www.sherdog.com/fighter/Charles-Bennett-1575
hehe może Herse to jego idol, nawet przerósł go swoim afro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ty ale "Herse" to jest karawan :D
Swoją drogą ja tam nie mam nic do Yaegera, Jaegermeistra czy jak on się tam nazywa. Nie jest chory psychicznie jak Bennett, tylko dość wygadany. Z drugiej strony tak na prawdę nic nie wiemy o osobowościach kolesi, którzy tam występują, bo oglądamy 40 minutowy wycinek z kilku dni, a przykładów, że obraz kogoś w tak zmontowanym filmie może znacząco odbiegać od rzeczywistości jest multum vide Lou Ferrigno w Pumping Iron.
Co do walki Uscoli to sam sobie winien. Trzeba pamiętać, że tam od wygranej dzielą zawodnika 3 walki w okresie 7-8 tygodni, co w porównaniu z normalnymi przerwami jest bardzo krótkim okresem. Jeszcze jakby Uscola coś działał przed tymi kolanami, ale został kompletnie zdominowany...
Koniec końców może na tym wyjść lepiej niż Rich Attonito, który raczej już szału nie skręci z tą ręką w programie i pewnie odpadnie z rywalizacji, a następnie zostanie wrzucony na finał jako obiecujący prospekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Wiecie może skąd można sciągnąć ten odcinek, bo online działa mi tylko 1 część

Vale Tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1525
Najlepszy sezon jak narazie sie zapowiada :D
Chociaż z parterem u nich kiepsciuchno chyba tylko ten Jezus cos ogarnia tam

I klasycznie ro******* drzwi jak co edycje =d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Może po prostu Chuck nie miał już nikogo wartościowego w teamie? Został mu zapaśnik Joe Henie (gość z warkoczem)... Court McGee (gośc z brudką i okularkami) i Seth Baczynski.

Seth jest u Tito. Liddell ma jeszcze Josha Bryanta.

IMO cała trójka zdecydowanie lepiej by sobie z Yogurtem poradziła. Wszyscy stoczyli w eliminacjach dłuższe walki. Charles zdecydowanie z szybko dał za wygraną.

PS Zauważyliście, że za każdym razem kiedy Chuck wybierał zawodników do walki, Tito był zadowolony. Jak na razie bardziej podoba mi się spokój Liddella, niż emocje Ortiza.

Zmieniony przez - Odies w dniu 2010-04-24 09:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
Witam jestem tu nowy i to moja 1 wypowiedz na tym forum.
Ja też do tego Jamie nic nie mam, walczy bardzo dobrze, świetna obrona przed obaleniami. Myśle że daleko zajdzie. I też stawiam n Krisa tego z teamu Ortiza że również daleko zajdzie.
Jak narazie bardzo dobry TUF
Wiecie o co Jamie i ten drugi Caysey (chyba) tak bardzo sie kłócą?
bo z angielskim nie najlepiej u mnie

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
O rzekomą kradzież koszulki Kyaceya przez Jamiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Witam, jestem na 4um nowy...

Afro za dużo gada i mam nadzieje, że nadzieje sie w nastepnej walce na kogoś kto mu zamknie usta na dobre... Nie lubi takich pseudo-gangsterów... Gada jakby na haju caly dzien chodził... Pozdrooo Ten Sezon ogólnie wymiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 790
No ciężko będzie pokonać tego afro, widać że umie walczyć.

ps
mnie tam on nie wkurza

Lepiej przegrać z najlepszym, niż wygrać z pionkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ale chjova walka nie dałem rady obejrzeć 3ciej rundy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROCOP w LHW

Następny temat

sezony TUF'a za darmo.... do czasu

WHEY premium