SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron pałer

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
aifm to wlasnie atd plus bodajze dhea wsio w wersji transdermalnej czyli lepsza wchlanialnosc.

Ostatnio w takiej wersji (pompka) wyszedl tez z CEL'a ciekawy produkt (rowniez z serii AI) formestane. Tez potestuje

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
roid o czym dokładnie piszesz,
nie widać niczego na stronce cel'a

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850


w uk juz jest i ponoc w usa dopiero wychodzi



Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-05-21 22:51:25

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
Roid mozna powiedziec ze to nizej to odpowiednik ale w innej formie(proszek)????
http://www.bodybuildingdungeon.com/products/1228.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
tak ale oralnie slaba dostepnosc. Ludzie w USA kupuja proch , baze transdermalna i robia to jako masc /zel wtedy lepsza dostepnosc dla organizmu.
Z CEL'a jak widac jest gotowy produkt. Ofkors nie wiem jak dziala ale potestujemy zobaczymy :)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
f1 a powiedz mi nieiwesz jak długo może po omie szaleć ta buża estro w organiżmie ..wiem pytanie bardzo nieścisłe no ale a driugie pytanko jak myśłisz czy to atd może wywołąć / pogłębić już zaistniała atrofie jajek?

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie bardzo widze opcje z atrofia. przeciez wlasnie odciecie estro zmusza organizm do produkcji wiekszej ilosci testa. do PRODUKCJI - czyli jajka musza zaczac ostro tyrac.

inna sprawa, ze ja bym cos zrobil najpierw z przykurczem cojones, nie zeby to jakos przeszkadzalo, ale uczucie posiadania sliwe deserowych klasa A jest duzo lepsze, niz uczucie posiadania sliwek wegierek
a powaznie - atrofia moze dawac w efekcie pewna dysfunkcje, wiec zatroszcz sie o kulki. masz je tylko dwie na cale zycie, poszanuj

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-05-22 17:56:10

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy po jakim czasie mogą wystąpić powikłania związane z przykurczem jądrzastym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
F1.08 w jaki sposób się bawiłeś z dopaminą?

Panowie, a nie przyszło wam do głowy, że organizm czasami musi zwolnić obroty? Myślicie że inhibitory aromatazy można sobie szamac ot tak jak cukierki? Wierze, że długotrwałe przyjmowanie takich niewinnych środków robi jeszcze większy roźpiździel w układzie hormonalnym niż cykl na SAA. Estrogen to nie jakaś trucizna tylko hormon który spełnia swoje zadania. Zaczniecie go blokować to dostaną po piździe skóra, włosy, układ kostny, cholesterol zacznie wariować. Myślicie że 45 czy 48 na łapce będzie ładnie wyglądać przy wypadających włosach, przebarwieniach skóry i zaawansowanej osteoporozie?

We wszystkim trzeba zachować umiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
mi juz wlosy wypadly i reka spoko wyglada

nie chodzi o zarzniecie estro, tylko o jego lekkie ograniczenie. kazdy robi co tam lubi, jak sie komus nie podoba, to niech nie robi. a przed kazda decyzja zawsze doradzam czytac. a jak ktos nie lubi czytac, to co ja mu poradze.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcja

Następny temat

PIERWSZY CYKL...PARE PYTAŃ

WHEY premium