SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Prolangatum - dobry cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
zmienie . mozecie cos napisac o cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jeśli nie wiesz ile czego jesz to chyba nie można nazwać tego dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
wiem ile czego jem !! czytam skład ! i jem , nawet za duzo !! mam diete !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 246 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5256
Waidomo ,że tak czy inaczej i tak wbijesz to prolo,więc Ci napisałem,ale powiem Ci ze z tą ankietą to grubo przesadziłes po pierwsze nie do końca wypełniona tak jak powinna być ,a po drugie to chyba przy tej wadze troche przesadziłeś z tymi wymiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
jezeli chodzi o wage to jest mala ale wygladam dobrze . wymiary sa ok . taka poprostu budowe mam , kazdy mi mowi ze mysli ze waze wiecej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no to jak wiesz ile czego jesz to napisz ile g b/t/w na kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134
2g bialka
7-8g wegl.
1-2 tluszczu

trzymam sie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
200mg e5d 9 tygodni przy dobrej misce da rezultaty, no i odblok oczywiscie tak jak tam napisałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja na koncówce bombki

Następny temat

STANABOL 50 w oleju!!! (Stanololol) z British Dragon

WHEY premium