SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron, Deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Hcg akurat nie mam ale clomid 2 opakowania zostały, badania będę robił w następnym tygodniu. Na takim cykl przeważnie może stwierdzić odblok ilosc Hcg oraz clomid po zrobieniu badaniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
clomid z 20 tab powinno starczyc, hcg jeszcze policz ze bijesz co 4-5 tg te 5000iu rozbite na 3 lub dwie iniekcje.

wiec latwo policzyc, zawsze tez w razie wywalonych chormonow powinienes miec ai, symerx, exemestane, tamox, zalezy do czego masz dostep. hcg na koniec cyklu z 1000iu a nawet i wiecej, zalezy czy po badaniach jak zrobisz odblok wszystko wroci do normy sprzed cyklu bo do tego darzysz w odbloku po skonczonym cyklu

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Witam tak moje wyglądają badania przed cyklem, jeszcze zrobiłem do tego cukier. Co myślicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tesc i reszta ok z wazniejszych chormonow tylko cos w morfologi jest nie tak,

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Ostatnio coś chorowałeś, jakieś zapalenia/zakażenia urazy/kontuzje..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Ogólnie alergiem jestem, ale raczej nie chorowalem, cukierka przed badaniem zjadłem przez przypadek Rolf.....wstępnie chce zaraz wejść na cykl tylko czekam bo ostatnio 2 dni miałem lekkie przeziębienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Mam, pytanie czy takie krótkie domiesniowa igły wystarcza do aplikowania teścia oraz dece? Do nabierania oczywiście mam inne




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7550
Za krótkie i za cieńkie. Powinno być 25-30mm długosci (zależy od poziomu zatluszczenia) i 0,6mm średnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89966 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 920
Słuchajcie jak będę wbijal co 5 dni teścia oraz dece, po 1ml będziesz wszystko okej? Czy zmniejszyć dawkę. Jestem już 2 - 3strzalach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl bold tesc i tren

Następny temat

Zmiana estrow, zejście t3, tren?

WHEY premium