SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosterol 250...moze i nie taki zły

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 574
już mówiłem tyle razy ale powiem...hgh mam przydzielone przez lekarza ze względu na niski wzrost...niby jestem niski ale na szczęście mam wszystko proporcjonalne i nie wyglądam jak jakiś karzeł...no niestety nie mówiłem o tym starszej...wie tylko że będe brał białko 100% whey witaminki i tauryne...kurcze zastanawiam się czy nie zamówic do tego hgh cytomelu i brac to z tym białkiem...to był by dopiero efekt...i wreszcie moze bym urósł !! bo słyszałem ze bradzo dobrze jest połączyć cytomel t3 (hormon tarczycy) z hgh bo wtedy pobudzą się wątrobą i powoduje większa konwersje hgh do IGF-1.Mam do tego dostęp i może spróbuje..tylko musze się dowiedziec coś wiecej na ten temat bo z tym środkiem to już nie żarty....no nic zobaczymy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 22
Juz od dawna zostalem nauczony zeby nie szukac wiedzy na zj**anych forach , bo tu kazdy modrzejszy od drugiego i te porady z chu**ja sciagniete .najlepiej skonsultujcie swoje pytania z trenerem personalnym albo z psychiatra bo czytajc nie ktore porady to az rece opadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na Twoje szczęście, korzystanie z forum jest całkowicie dobrowolne
Ale nie rozumiem po co było odgrzebywać temat sprzed 10 lat, żeby podzielić się tą uwagą


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-10-19 22:47:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Mohamedoza
Juz od dawna zostalem nauczony zeby nie szukac wiedzy na zj**anych forach , bo tu kazdy modrzejszy od drugiego i te porady z chu**ja sciagniete .najlepiej skonsultujcie swoje pytania z trenerem personalnym albo z psychiatra bo czytajc nie ktore porady to az rece opadaja
jw a pozatym to teraz polowa fitness klubow to personalni ktorzy jakas forme zrobili albo i nie i juz wielcy znawcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac???

Następny temat

łykanie kolaganie zamiast ssania o_O

WHEY premium