SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test treca. "prxereklamowane" Nitro I na celowniku by Calvink

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
to chyba LBS-y te 140 akurat, jakies takie s***ane maszyny mam i musze zapytac czy to tylko tak 10 dla picu czy lbsy

Nie ma na filmiku, a chciałem achowac, tylko w aparacie nie wziąłem karty.

bez karty starcza mi na 6 zdjec lub 43 sek filmiku.

Film jest 41 chyba to juz nawet zdjecia nie było.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
chłopie, nie jade po tobie bezpodstawniie, zachwycasz sie byłą formą która, moze nie była zła, respect za prace sie nalezy, ale dobra to miałeś tylko łape, klatka i brzuch zalany, plecy tez niezbyt cudowne nóg brak. Więc nie każ ludziom dochodzic do takich efektów, żeby mogli sie udzielac co 2 tutaj ma wieksze pojecie chyba o tym sporcie niz ty, awet leszczyk chyba ze sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
mysle że plecy to akurat moja najmocnijsza partia, której nie potrafie spiąć.

A łapa uwazam że jest z tyłu , no ale mniejsza.

Klatke wiem że mam słabą ale mozesz tam porównac zdjecia z początku tematu, ze sporo poprawiłem ;).

Czyli podsumowujac ****a po maksie , i po to załozyłem ten temat zeby sie zmotywowac.

Nie uważam sie za alfe i omege w dziedzinie odzywiania to moge powiedziec napewno, aczkolwiek ucze sie na błedach, i tesstuje rózne techniki zywieniowe.

W zakresie trenningu mysle ze mam sporą wiedzę, znam juz odpowiednio swój organizm, cwicze od kilku ladnych lat, próbujac różne techniki, cwiczenia, mimo to zawsze przyda sie czyjes zdanie, krytyka i to jest drugi powód dla którego założyłem ten temat.
A nie wiem jakie tutaj maja pojecie, zdazylem zauwazyc ze plaska dla wielu to bóstwo, czy to robienie masy czy siły , z czym sie nie zgadzam.
Pzdr.

Zmieniony przez - CalvinK w dniu 2009-12-03 23:46:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
...
Napisał(a)
Usunięty przez King_Odin za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Calvin, czytaj ze zrozumieniem, chyba ze ograniczenia w śródmózgowiu Ci na to nie pozwalają

Nie mam nic do zdjęć na pompie, możesz je robić w półprzysiadzie, kroku defiladowym, w rytm krakowiaka, lub innego tańca ludowego jak chcesz

Ale zrozum ze chcą Ci niektórzy ludzie pomoc, i nie wpieraj ludziom, ze Twoja dieta jest ok, ze testujesz na sobie jaki wpływ maja orzechy jedzone na treningu, bo to zwykła ignorancja. Trening bez nóg? jest coś takiego jak intensywność ćwiczeń

Jak nie masz wiedzy (sam to przyznałeś) to po co wbijałeś?
A w ogóle po **** ja pytam


Podsumowując:
Dieta do poprawki, rozpisz ja na nowo, cześć może zostać, ale orzechy na treningu to masakra. Jakiego masz gainera? ;>
I trening az sie prosi o to samo

Przemysł co napisałem,
pzdr



Zmieniony przez - Aylar w dniu 2009-12-04 12:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
popoz za długie. , moze kiedys przeczytam.

Wbijałem bo wszystkiego 3ba spróbować ;)

umówmy sie tak,

Z checia posłucham wskazówek a po 2 tyg jesli efekty beda niezadowalające to wtedy was posłucham ;).

kaszy leci wiecej 3 paczki dziennie.

Mam 2 gramy białek zwierzecych, 4-5 g wegli, 1,2-1,5 g tłuszczy. Typowo masowa dieta wiec co nie gra? Nigdy jakos sie w wyliczanie minimalnych dawek nie bawiłem, bo uwazam ze nie jstem na tym poziomie ze jest to konieczne.

Orzecchy jjem w rezultacie koło 12, w autobusie do szkoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174


Dzień 5. Beztrenningowy. zrobie trenning jutro lepiej sie zregeneruje to bede mógł wieksze ciezary podrzucać ;)

Zdjecie z wczorajszego trenningu miałem nie wrzucac ale i tak musiałme telefon do kompa podlaczyc to zrzuciłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174


Dzień 5. Beztrenningowy. zrobie trenning jutro lepiej sie zregeneruje to bede mógł wieksze ciezary podrzucać ;)

Zdjecie z wczorajszego trenningu miałem nie wrzucac ale i tak musiałme telefon do kompa podlaczyc to zrzuciłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czas poniżej 2.50 ćwicząć HITT

Następny temat

Plan treningowy itp.

WHEY premium