SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test BetaBolic - barylka911

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
a wiesz ile badan bylo wczesniej ktore teraz olano odnosnie jej i kofeiny np... cwicz w ten sposob zeby poznawac swoj organizm i wiedziec co dla ciebie najlepsze .... nie namawiam nikogo zeby to robic ale u mnie sie to akurat sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
No z tymi badaniami tak jest, wystarczy musuclara przeczytać i odrazu wiadać że co miesiąc badania które tam zamieszczają same sobie przeczą :)
W jedny miesiącu suplement dziął a w drugim nie.
Jak Tomek pisze że na niego działa faza ładowania to znaczy że działa, ale proponuję sobie zrobić też cykl bez tej fazy i zobaczyć jak wyjdzie:)
Ja jestem jednak zdania że to naciąganie na kasę ;)

Zmieniony przez - barylka911 w dniu 2011-02-24 21:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja robilem juz wielokrotnie i z faza i bez zawsze dziala chociaz z faza (jak robie co ktorys raz czuje sie najlepiej czuje ze sporo szybciej sie wkreca) ale natomiast jaki kiedys zrobilem przerwe od kreatyny i drugi cykl zaczalem tak samo juz tak nie bylo wiec faze nasycenie praktykuje maks 2 razy w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Dziesięć dni temu było pół kilo do przodu, zaś w ten poniedziałek już kilogram :)
Od poniedziałku jestem na redukcji, wiec waga teraz będzie leciała w dół. Ciekawe jak się sprawdzi jako antykatabolik przy cardio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja bym akurat nie nastawial sie na BB jako na antykatabolik..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Tomek nie napisałem że BB jest u mnie podstawowym antykatabolikiem :)
Jest on tylko dodatkiem bo wiadomo że bcaa muszę brać na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ale napisales ze ciekawe jak sie sprawdzi jako antykatabolik wiec ja nie napisalem ze masz tylko ten produkt ale zebys go nie bral pod uwage jako antykatabolik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Dobra czas na relację:)
Redukcja w toku i waga leci w dół :)
Prochu zostało mi jeszcze na około tygodnia ale wkońcu poczułem beta-alaninę, bo lepsze jest ukrwienie mięśni. Szkoda że tak późno jak akurat końcówka cyklu ale chociaż jest pewność już że suplement działa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jeszcze lepszym jest robienie tego na skosie ... lub uzywam sztangielek mocniej podczas takiego ruchu mozna rozciagnac klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Ok mój test dobiegł końca. Przed oceną chciałbym jeszcze raz podziękować firmie Hi-Tec za udostępnienie mi produktu jakim był Beta Bolic :)

Moja ocena suplementu:
Smak: 3/5
Rozpuszczalność: 3/5
Efekt: 5/5

Uważam że stack kreatynowy jakim jest BetaBolic jest godny uwagi ponieważ spełnia wszystkie standardy stacków kreatynowych: poprawa siły i wytrzymałosci , lepsze ukrwienie mięśni. Jest bardzo opłacalny i ekonomiczny szczególnie ze wzgłędu na cenę :) Polecam go każdej osobie zawansowanej jak i tym co zaczynają dopiero przygodę z siłownią bo posiada najwazniejszą cechę : działa :)

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Beta Bolic by barteklip9

Następny temat

AKTUALNA FORMA - Alexey Lesukov

WHEY premium