SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teraz każdy ćwiczący szw będzie kojażony z ustawkami!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO TO TERAZ PAKERO CIE SZANUJA ALE ZWYKLI LUDZIE NIC NIETRENUJACY KTURZY NIEZNAJA LUDZI TRENUJACHYCH SZTUKI WALKI TRAKTUJA ICH DZIWNIE PATRZOM JAK NA HULIGANUW WOGLE NIEZNAJAC MOZE NAWET SIE BOIA I CZY TAKA OPINAI JEST DOBRA MI SIE NIEPODOBA ZE KTOS KTO MNIE NIEZNA ODRAZU MA NEGATYWNOM OPINIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
No to się nie chwal. Ja poznanym ludziom wogóle nie mówię, że ćwiczę. Dopiero, jak ktoś mnie lepiej pozna i przekona się, że nie gryzę, to jak jest okazja, przyznaje się. A i to nie każdemu, a tylko temu, kto z racji częstych kontaktów ze mną prędezej czy później i tak się dowie sam. Więc wolę uświadomić go/ją we własciwy sposób. Ale bez szpanowania, bo to po prostu głupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MYSLISZ ZE JA SIE CHWALE ZE TRENUJE WLASNIE NIE NIKOMU KOGO POZNAM NIEMUWIE ZE COKOLWIEK TRENUJE DOPIERO JAK KTOS SIE ZACZYNA PYTAC ALE I TAK NIEZAWSZE MUWIE CO TRENUJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
dobra, ale nie krzycz na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
cisza jak w bibliotece ma byc

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
a po co podnosi czcionkę? ja i tak sie nie boję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Aha, zgłaszam reklamację do moderatora, nie dostałem powiadomienia o ostatniej wypowiedzi endera! i to juz nie pierwsza taka sytuacja. Zróbcie coś z tym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
UzI wypełnij profil OK

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Mi sie zdaje że nikt na tym forum się nie chwaliże trenuje

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA TEZ NIEZAWSZE DOSTAJE POWIADOMIENIE O ODPOWIEDZIACH NA TEMAT W KTURYM SIE WYPOWIADAM A TO OKIENKO TO NIEWJEM JAK I GDZIE WYPELNIC TO Z BOKU
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi walki nożem w Warszawie..?

Następny temat

SHOOTO Lithuania - Król Bushido 3

WHEY premium