SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teraz czas na spam szatana, niech nikt lipy nie odwala ! Spam post vol4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
to sypnijcie panowie jakimiś fotkami z wyprawy i powodzenia

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A Ty oglądaj Nas w Extreme Sports - umowę na cztery lata z UFC podpisali
Pozdrowienia ze słonecznego Krakowa!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
wiem, wiem po MotoGP zarzucę Kraków pozdro z nie mniej słonecznego Rzeszowa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dzięki! Nasz e-przyjaciel gdzieś będzie się chował na trybunach, ale ja jestem tuż nad wyjściem zawodników do klatki, więc łatwo mnie wypatrzysz

ps. kvrwa, na swojej mecie w Krakowie mam tylko PS News, ani F1 ani MotoGP nie obczaję w niedzielę...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
jeśli chodzi o MotoGP to wszystko za darmo na polsatsport.pl pokazują, więc jakbyś miał dostęp do neta to w dobrej jakości można obejrzeć

my z ecikiem się tym ratujemy

Zmieniony przez - wikt w dniu 2015-04-11 14:13:59

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie ma do pojedynczych pytań nic.

http://www.forpro.pl/nike-air-zoom-streak-5,p502033154

wiarygodny but z tego sklepu, czy trochę kupowanie kota w worku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
btw. witam się ze wszystkimi, w tym spamie jeszcze mnie nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Jak tam pany po UFC? Spotkaliście się chociaż?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
pijo do dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ej co to jest ze przez dlugi czas nie moge wejsc na rozne strony np. na meczyki ,filmweb,sfd , zestawienie kursow na livesports

i to sie dzieije na roznych przegladarkach, a tu nagle po paru dniach wszystko dziala a otem za chwile dalej lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie, a ból stawów

Następny temat

Trening ogólnorozwojowy 10msc

WHEY premium