SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teraz czas na spam szatana, niech nikt lipy nie odwala ! Spam post vol4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 180644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434095
przepraszam

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1692 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5045
siema.
Troche mnie nie było a tu kolejene zmiany

Niedługo sezon rusza to sie może troche rozkreci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
wikt, no jak by to mogło się odbyć bez typera

Heloł Ali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434095
różnie to czasem bywa mam tylko nadzieję, że ten sezon to nie będzie teatr jednego aktora i że walka o tytuł trwać będzie do końca,

no i chciałbym żeby komentatorzy byli na miejscu, ale to nie realne chyba

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szukanie oszczędności, a gdy nie ma Roberta w stawce, to popularność F1 spada, co przyznali niedawno w Polsacie, więc nic się w tej kwestii pewnie nie zmieni. Trzeba trzymać kciuki za powrót Roberta lub czekać aż jeden z Naszych młodych wilków przebojem wejdzie do stawki.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Sama jestem ciekawa czy znowu Vettel będzie wygrywał
Dla rywalizacji fajnie będzie jak ktoś jeszcze będzie się z nim ścigał.
Zobaczymy już niedługo

Zmieniony przez - Andromedaa w dniu 2012-03-14 07:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434095
Pippo wiesz coś na temat transmisji MotoGP? dalej SportKlub? bo mam cichą nadzieję, że jednak Polsat Sport

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Z tego co mi wiadomo, po odpuszczeniu wyścigów przez Eurosport, Sportklub podpisał kilkuletnią umowę na transmisję wyścigów Moto GP na Polskę, więc prędko ta sytuacja chyba się nie zmieni, bo stacja zrobiła z Moto GP swój sztandarowy produkt

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434095
Na facebooku piszą co innego Mam nadzieję, że okaże się to prawdą i Polsat Sport będzie pokazywał klasę królewską i nie tylko

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
A co piszą? Bo nie mam i nie wiem. Oglądając ostatni wyścig sezonu 2011 odpowiadając na pytanie jednego z telewidzów, komentatorzy odpowiedzieli że w sezonie 2012 nadal będą pokazywać w pełni wszystko co związane z wyścigami Moto GP. Zresztą na ich oficjalnej stronie są relacje z tego co się dzieje w Moto GP, zapowiedzi sezonu, podsumowanie testów, więc raczej nie stracili praw do transmisji. Może odpalili innym stacjom prawo do pokazywania tylko i wyłącznie klasy królewskiej...nie wiem.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie, a ból stawów

Następny temat

Trening ogólnorozwojowy 10msc

WHEY premium