SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tegoroczny Debiutant

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no niezle ale mi sie wydaje ze na 'Debiuty' to jeszcze za wczesnie [zobacz zdjecia Tomasza Bobrowskiego <sa na forum> co prawda byl pierwszy<'Debiuty 2003' kat.80 kg> ale... ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
A więc tak kategoria w której będzie startował to hmmm... na chwile obecną jest 78kg ale jeszcze coś zrzuci tak mi się wydaje bo jeszcze 1,5 miesiąca.

Nie porównoojmy nikogo, chodzi mi tu o Tomka. To są deiuty moga brać w nich udział osoby, które trenooją rok, dwa, a nawet 10 lat. To nie sią mistrzostwa Śląska czy Polski, to tylko debiuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Nie zgadzam się z Tobą apropo barków i najszerszych, są one dobre. Plecy sprawiają takie wrażenie bo brakooje im groobości. Co do tali to się zgadzam jest szeroka (chłopak jest wysoki i jest to uwarunkowane w jego przypadku genetycznie) i na dodatek te boczki ;p hehe ;) Wrzooce jeszcze jedno zdjęcie (najszersze przodem) zobaczysz tam jego najszersze które nie wymagają dopracowania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Slabe nogi

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Tak tu się zgadzam, czworogłowe jeszcze nadrobi, będą lepiej pocięte napewno, a co do dwugłowych to nie jest najlepiej ;) teraz je nadrabia ale w 1,5 miesiąca nie zrobi nie wiadomo czego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16682


kolejna fota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Koleś wygląda bardzo dobrze, jednak nie sadzę zeby zrobil karierę w kulturystyce, przez genetykę. Przykladowo zobaczcie barki. Nie wiem jak inny sądzą jednak mi sie wydaje ze koles jest troszke za wąski w barkach?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
mc50 na kolejnej focie można "dostrzec" jego najszersze które wg. Ciebei wymagają dopracowania ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
łoooj za wczesnie na debiuty :)

*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1514
Za wąskie barki... wydaje mi się, że nie, możliwe że na tych fotach tak wyszło.

McKaku - dlaczego uważasz że za wcześnie na debiuty?? Trzeba się wkońcu sprawdzić ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny!!!

Następny temat

Fotka kumpla

WHEY premium