SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teściu + Deca + Winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Witam co powiecie na ten cykl bo właśnie sie zaopatrzyłem w 12 amp decy durabolin 12 amp teścia enatha i 100 tab winka na odblok 24 tabletki clomidu i 2 ampółki hcg



wcześniej byłem po cyklu danabol 100tab 10mg finabolon i gp bold bez odbloku dlatego pewnie waga poleciała w dół ale też odpuściłem sobie treningi, ponieważ miałem inne zmartwienia. I czy ten cykl dobrze pójdzie ? i jak z odblokiem doradzicie kiedy najlepiej wziąć i w jakiej kolejności i jak ładować dece i teścia ?
czy gino może wyskoczyć czy winko jakoś to zredukuje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
emylzk
jak bedziesz wbijal w uda to uwazaj na kosc


i nie szarp za mocno bo sobie nogę urwiesz

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zaopatrz się też w ankiete działu.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
ankieta już dodana może nie wszystko ale większość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jako post dodaj zwykły tą ankietę.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
1. WIEK: 23
2. WAGA: 78
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 112
-udo: 56
-talia: 86
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 z przerwami
6. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1cykl danabol 100tab + gp bold + finabolon
7. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 9 miesięcy
8. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
9. STAN ZDROWIA: bez zastrzeżeń
10. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu owłosienia
11. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 113
-martwy ciąg: bd
-przysiad: bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Dieta?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Za malo wszystkiego masz . Pierw odwiedz dzial odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
wiem że mam za mało wiem że mam nie dowagę ale ja mam taką przemianę materii ja bardzo dużo jem wszystkiego ale wiecie jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
nie zrozumiałeś... chodziło o rozkład ile g węgli/białka/tłuszczu na kg masy ciała. BTW do tyh 113 na klate spokojnie bez mety byś doszedł.

"Wola psychiki, daje wyniki" - Jan Łuka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
ale mi też nie chodzi ogólnie o to chcę przytyć wiadomo coś tam żeby mięśni wpadło bo naprawdę ja nie mogę przytyć tak sam z siebie bez niczego po prostu mam taką budowę chyba po (ojcu) ale też owszem chcę lepiej wyglądać 2g białka na kg masy z 5g węgli tłuszcze z 1.2 g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyk w udo

Następny temat

odblok po 10 miesiecznej bombie

WHEY premium