SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż a treningi

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
Witam. Planuje zrobic sobie tatuaż. Od dawna chcialem sobie zrobic, ale ostatnio ta mysl stala sie na tyle intensywna, ze decyzja juz praktycznie zapadla. Ma się on znalezc na ramieniu.
Moje pytanie jest takie: czytałem, ze bede sobie w zwiazku z tym musial zrobic przerwe w treningach trwajaca ok 2-3 tygodni. Czy to prawda? Nie da sie jakos tego ominac? Przeciez pilkarze maja mnostwo tatuazy, ktory pojawiaja sie na ich cialach rowniez w trakcie sezonu i watpie, zeby taki Beckham poszedl do trenera i powiedzial "Trener, nie bedzie mnie 2 tygodnie, bo tatuazyk sobie chce strzelic." Ile mniej wiecej powinna trwac przerwa i jak ja maksymalnie skrocic? Orientuje sie ktos z was?
Pozdrawiam.

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
a co ma tatuaż do treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
Miedzy innymi to, ze pod wplywem treningu zwiekszaja sie miesnie, rozszerza sie skora, cialo sie poci przez co tatuaz staje sie wilgotny, co zwlaszcza na poczatku moze spowodowac komplikacje i "babranie" sie wzoru. Dlatego sie pytam, czy ktos ma jakies doswiadczenia - ile wynosi mniej-wiecej przerwa i jak ja maksymalnie skrocic.
Pozdrawiam :)

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1190
proponuje nie robic sobie zadnego tatuazu :) a wziąść sie ostro za treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1157
Z ostrym wzieciem sie za treningi nie ma zadnego problemu :) A jak nie bedzie innej opcji, to zrezygnuje. Wiadomo, ze nie bede z treningow rezygnowac (ich duzej ilosci), zeby sobie cialo ozdobic, dlatego sie pytam, jak mozna to maksymalnie skrocic albo ominac, czy taka mozliwosc jest. Dzieki, pozdrawiam :D

"Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał siły do walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napotkaliście kiedykolwiek jakiegos piłkarza?

Następny temat

Freestyle

WHEY premium