SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarcza treningowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3734
Witam.Mam nadzieje że mi pomożeciePotrzebuje tarcze treningową(zwaną też poduchą)z tym ze musi byc ona przymocowana do ściany.Mam już jedną na oku jest w sklepie daninken(poducha na ścianę wall bob-269zł).I właśnie tu jest problem 270zł to jak dla mnie troszke za dużo.MOże macie jakieś pomysły?Wiecie gdzie coś takiego tanio kupić??Może być zwykła tarcza(jakoś sobie zamontuje na ścianie)najważniejsze aby była gruba-ta ma od 17cm do 27cm grubości.Jeśli macie jakiś link do sklepu to prosze wysłać na emaila [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Tarczy ze skóry taniej nie dostatniesz a PCV to syf.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Po pierwsze nie podaje sie maili a adresy sklepów masz w podwieszonym poście w ogłoszeniach:
http://ohm.fm.interia.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3734
Szukałem w tych sklepach wcześniej i znalazłem tylko w sklepie daninkena.Dlatego chciałem się dowiedzieć czy ktos z was nie wie gdzie można coś takiego kupić poza sklepem daninkena.P.S.Niewiedziałem że nie można podawać emaili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 364
witam
mam do Was szanowni forumowicze małą prośbe.W najbliższym czasie planuje sobie kupić dwie tarcze treningowe zakładane na ręce.Konkretnie chodzi mi o o te dłuższe, które służą do uderzeń nogami, kolanami, rękami, łokciami a w przypływie większej adrenaliny na treningu nawet do gryzienia,szczypania i krojenia;)Przez niektórych nazywane tajskimi. Link z listą sklepów na waszej stronie oferujący sprzęt sportowy mimo że jest bardzo przydatny to ja do tej pory nie wiem które tarcze wybrać.Jeżeli któryś z Was,zapewne doświadczonych zawodników,fighterów i miłośników SW mógłby mi doradzić które mogą się doskonale sprawdzić i nie rozlecieć się po pierwszych "zajęciach" to będe bardzo wdzięczny za okazaną pomoc.A jeżeli reklamowanie jakiegokolwiek sprzętu jest tutaj zabronione to mówi się trudno i przeżucam się na pływanie synchroniczne;)Z góry dziekuję.

P.S. bardzo bym prosił o propozycje z oferty sklepów znajdujących się na terenie naszego kraju

"każdy mój dzień składa się z jakiś takich gówien no każdy"

"ONE WORLD ONE m**** THAI"

"Jesteśmy po to, by wspólnie szukać, odkrywać, fascynować się pięknem promocji w Biedronce, bo w Biedronce zawsze świeci słońce..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4rScorpion za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Copa Posnania Bjj - zapraszamy!!!

Następny temat

Wytrzymałość na treningach

WHEY premium