SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tank Abbott [Bio]

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może po prostu Tank lubi i interesuje się historią i dla tego się uczył to że jest zbijaką nie znaczy że nie ma żadnych zainteresowań i czegoś nie lubi np.histori.Jeżeli chodzi o jego ostatnią walke to jak to się stało? że po 40 sekundach to on przegrał przez KO? nie mogę w to uwieżyć do tej pory.Kto widział tą walke niech coś powie co się stalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
w jednej walce wyglada jakby Tank skrecil komus kark. Stalo mu sie cos czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840


300kg Tanka

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"w jednej walce wyglada jakby Tank skrecil komus kark. Stalo mu sie cos czy nie "

Nic mu się nie stało! Wyglądało to strasznie, ale po chwili gość wstał i nic mu nie było (o dziwo!)

Goodridge co Cię tak dziwi, że Tank przegrał przez K.O.? Nie pierwszy raz (i możliwe, że nie ostatni).

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziwi mnie przegrana tylko czs w jakim się to stało dokładnie 43 sekundy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tank vs Kiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A co ma do tego czas?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To że to Tank zaczyna pierwszy atakować i przeciwnicy się cofają, a to wygląda jakby Tank został od początku zaatakowany i znokałtowany i dziwi mnie to że on chyba nic nie robił w tej walce.

Zmieniony przez - Goodridge w dniu 2006-10-13 20:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie widziałęm walki, ale Tank się wdaje w bezsensowne wymiany ciosów, więc mógł wyłapać i zostać znokautowany! Nic dziwnego w tym nie widzę nadal, o ile oczywiście było tak jak mówię... Tank nie miał żelaznej szczęki i był już wcześniej nokautowany.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak mówisz to chyba było oczko nadział się w wymianie na cios i już nie wstał - tak mi się zdaje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Full Contact Ju Jutsu

Następny temat

Noshijima vs Baroni na PRIDE Real Deal !

WHEY premium