SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo - strój

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Witam! Chciałbym kupić sobie jakiś dobok do taekwondo WTF. Zależy mi, by był jak najtańszy, a za razem wytrzymały. Czy ten: http://allegro.pl/item827519014_kimono_do_teakwondo_rozmiar_170_cm.html
byłby dobry?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Tak jak inni, ja również bym Ci radził abyś kupił sobie jeden porządniejszy dobok na dłuższy czas..
Tu masz listę sprzedawców u których b. często kupowałem różne akcesoria treningowe.

www.samuraj.net.pl
www.naeryo.pl
www.daniken.com.pl (przedstawiciel Daedo)
www.fe.com.pl (przedstawiciel Adidasa)
www.kwon.com.pl

dobry i porządny dobok Adidasa.
http://samuraj.net.pl/?zobacz=900

Zmieniony przez - wirda w dniu 2009-12-21 14:54:11

Zmieniony przez - wirda w dniu 2009-12-21 14:54:50

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze radze kupić jeden droższy, niż potem kupować dwa. Dobry dobok powinien kosztować na 170cm ok 90-110 zł, kupując ten za 55 zł jestem pewien, że nie raz się rozpruje. Tak to niekiedy bywa z oszczędzaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Polecam firmę Daedo, lub Kwona, do najtańszych nie należą ale dobok którejś z tych firm posłużyłby ci na pewno na parę ładnych lat.

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3859
Piszą "kimono do TAEKWONDO". Lepiej nie kupować rzeczy od kogoś, kto nie wie, co sprzedaje...

Maćko podał dobre firmy. Kup coś od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
55 zł to mogą spodenki do muay thai kosztować a nie pidżama do TKD

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
No właśnie nie wiem czy by mi posłużył dobok na kilka lat, bo jestem teraz w okresie dojrzewania, jestem dość niski i myslę, że jeszcze urosnę, dlatego chcę kupić coś taniego. Na forum chciałem się spytać, czy dobok warty jest tej ceny. Prawdopodobnie kupię ten strój, ale chciałbym wiedzieć, czy spełnia on wymogi WTFu.

P.S.
Z jakiego materiału najlepiej kupować doboki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Skoro dopiero zaczynasz trenowac, cwicz w t-shircie i spodenkach a nie w czymś w czym spodnie strzelą Ci w kroku w trakcie rozciągania... a gi/dobok w takiej cenie prawdopodobnie to zrobi wczesniej czy pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Zdecydowałem, że nie kupię tego taniego doboku. Czy moglibyście mi doradzić jakiś strój do 100 zł z przesyłką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Zobacz sobie na stronie olsztyńskiego Shoguna, teraz tam maja promocję i bardzo dobry dobok byś wyrwał do 150 zł z przesyłką, ja odkąd zacząłem trenować to sprzęt i ubiór treningowy kupuję tylko tam, dodam że mój pierwszy dobok od Shoguna wytrzymał 5 lat co jest naprawdę niezłym wynikiem, a zmienić go musiałem bo po zdaniu egzaminu na 1 Dan potrzebowałem nowego doboku z obszyciami mistrzowskimi, no a po drugie tamten już był lekko przymały.

http://sklep.shogun.pl/go/_info/?id=326

Powyżej masz linka do sklepu i do doboka, co do kontaktu z nimi to naprawdę w porządku ludzie i idzie w wielu sprawach się dogadać.

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Czy ten:
http://allegro.pl/item814751472_kimono_dobok_do_taekwondo_wtf_z_pasem_170cm.html
dobok by się nadawał? Jest droższy od tgo za 55 zł, a razem z przesyłką kosztowałby prawie 100 zł. Taka cena jest dla mnie zadowalająca, a i tak jak mówiliście, dobry dobok powinien kosztowac w granicach 100 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Szczerze to ci powiem tak: zrób tak jak powiedział Cavior, narazie ćwicz w t-shircie i spodenkach. Ja na twoim miejscu poodkładał bym sobie troszkę kaski i kupił już konkretny dobok, a to że jesteś w okresie dorastania, to akurat nie problem kupić o jeden czy dwa numery większy dobok i podgiąć rękawy Zresztą zrobisz jak uważasz

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prewencja- szkolenia

Następny temat

Kong Sao

WHEY premium