SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletka antyhormonalna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
a wiecie moze co mozna stosowac zeby zmniejszyc zatrzymywanie sie wody w organizmie?? ja biore witamine B6- slyszlam ze tak dzial ale to chyba nie wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
Można ograniczyć sól i przyprawy na bazie glutaminianu sodu, ale nie ręczę za natychmiastowy "spadek" wody - natomiast są duże szanse, że zmniejszy to dalsze magazynowanie.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2983
na "spadek" wody swietne jest ograniczenie weglowodanow, przynjamniej u mnie to tak dziala,ze roznice widze juz po 3-4 dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2186
Ja biore pigulki juz od 3 lat (Logest) i tez na poczatku bardzo obawialam sie o swoja wage bo walcze z nia cale zycie, ale chyba minely juz czasy tabletek hormonalnych po ktorych tylo sie jak prosiak, poza tym niektore laski tlumacza sie tabletkami ze to przez nie sa grube a to chyba chodzi tylko o lenistwo i brak silnej woli. Ja od tych trzech lat pilnujac diety, a czasami nawet nie i oczywiscie duzo cwiczac jakos nie tyje a wrecz przeciwnie.

niech moc bedzie z wami!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5576
Diane 35 rzeczywiscie jest nafaszerowane hormonami i są tabletki z ich mniejszą bardziej znośna ilością. Zanim jednak przystąpisz do zmiany skonsultuj się z lekarzem, zrób badania,
często rzeczywiście lepiej odstawić tabletki, po których czujesz się źle, warto wtedy zasugerować lekarzowi chęć zmiany,spróbowacinne przez 2,3 miesiące----to wszystko jednak kwestia bardzo indywidualna, i takich pytań nie zadawaj na forum, ale w gabinecie lekarskim.

Co do Diane 35-fakt, to lek stosowany przy zaburzeniach hormonalnych,jak Uka pisze antykoncepcja to skutek uboczny, są refundowane i naprawdę tanie, regulują gospodarkę hormonalna przytakich chorobach jak PCO (zespół policystycznych jajników)i innych poważniejszych zmianach androgennych

moim zdaniem dlasamej antykoncepcji i lepszej cery nie warto faszerowac się hormonami aż tak ....
Pozdr

Peace mal

HUE HUE mój pierwszy post od HOHOHO, welcome again!

malinaf

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
No wiesz dla mnie warto-ze wzgledu na antykoncepcje bo jest to pewna i dosc wygodna metoda szczegolnie jesli ktos bardzo lubi sex w duzych ilosciach :)rzeczywiscie moze i diane nie powoduje tycia ale napewno nie jest obojętne dla schodniecia -stosuje odpowiednia diete i cwiczenia i jedyne ile moge schodnac to najwyzej 2 kilo :( wczesniej nigdy tak nie mialam a z lekarzem juz rozmawialam i teraz dal mi to jasmine o ktory byla mowa ponac ma mniejsze stezenie hormonow...sprobuje zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
szczegolnie jesli ktos bardzo lubi sex w duzych ilosciach

LL Jeszcze podaj swoj adres i telefon kontaktowy.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
osobiście nie polecam diane-35 jako środka przede wszystkim antykoncepcyjnego; parę ładnych lat temu trafiłam na lekarza, ktoory zapisał mi ten lek po badaniach jako środek anty; jak skończyła się kilkumiesięczna "kooracja"? na poważnych komplikacjach zdrowotnych

z tego, co słyszałam, istnieje sporo zastrzeżeń co do niego; jeśli interesooje cię inna pigoołka, porozmawiaj z lekarzem na temat yasmine - doożo osoob ją chwali ze wzgl. na niski % występowania skootkoow ubocznych

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
LL Jeszcze podaj swoj adres i telefon kontaktowy.

hmm jestes az w takiej desperacji??

juz rozmawialam w sprawie yasmine - dostalam recepte i jak tylko skoncze w tym miesiacu diane to zaczynam yasmine :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
jestes az w takiej desperacji??



ojojoj... usmialam sie...
Prawde mowiac, jako mężatka nie jestem zainteresowana.




I drugie prawde mowiac: mysle ze malo kogo obchodzi twoja chuć, jakkolwiek jest to fajna metoda spalania tluszczyku - i tym sposobem wrocilismy do Fitnessu.

Ale co sie posmialam to moje.

"Go ahead, make my day..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kącik kulinarny - super składniki, super potrawy

Następny temat

..::Dieta::..

WHEY premium