SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletka antyhormonalna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokój kocice

ech, co to małżeństwo czyni z człowieka .... chlip chlip ...

hrhrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
hmm mysle tez ze malo kogo obchodzi polowa pierół ktore mozna znalesc na tym forum..moja wypowiedz jakby nie bylo na temat.....i nie miala kokieteryjnego zabarwienia bo chyba o to jestes zazdrosna ;P...za pomylke w plci przepraszam :)

a moj problem jest juz rozwiazany i dziekuje wszystkim za porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Hmmm, dziwne, ze zaczynasz sie lapac tak dziwnych i niskich chwytow, jak mowienie, ze to forum to "p.ierdola" (odmieniaj jak chcesz ).

Tak sie sklada, ze chce sie tu przychodzic i czytac te p.ierdoly jedynie 110701 uzytkownikom, wiec po prostu nie masz racji.

Pozdr.

Zmieniony przez - yupie_girl w dniu 2006-02-12 11:56:41

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29
byc moze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie napisalam ze to forum to ******la heh gdybym tak myslala to raczej nie zamieszczalabym tu posta, napisalam poprostu ze sporo tu jest rzeczy(pierdół) ktore malokogo obchodza- nawizaujac do innej wypowiedzi...tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a swistak siedzi bo wieworka byla za mloda


eot z mojej str

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1024
"eeee, z tego co wiem te nowe tabletki to "yasmine" (nie wiem do konca jak sie pisze). Nie powoduja zatrzymywania wody w organizmie."

tu sie z toba nie zgadzam, w ciagu 4 miesiecy udalo mi sie przytyc 6kg tylko dzieki tym tabletkom :) prosilabym o podpowiedzi co robic, aby teraz bezpiecznie schudnac?

- oh, i didn't expect the spanish inquisition.
- NOBODY EXPECTS THE SPANISH INQUISITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
tu sie z toba nie zgadzam, w ciagu 4 miesiecy udalo mi sie przytyc 6kg tylko dzieki tym tabletkom :)

a nie jest to tak, że gros dziewczyn z miejsca zrzooca winę za przytycie na tabletki, nie zauważając tego, że jedzą więcej, mniej ćwiczą etc.?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
a nie jest to tak, że gros dziewczyn z miejsca zrzooca winę za przytycie na tabletki, nie zauważając tego, że jedzą więcej, mniej ćwiczą etc.?

j.w.

a zatrzymywanie wody a przytycie to dwie rozne sprawy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1024
nie wiem czy to zatrzymanie wody czy obrosniecie tluszczem, ciezko mi to okreslic :) poniewaz nigdy nie wazylam tyle co teraz - przez ostatnie kilka lat waga stala w miejscu i nagle (przy nie zmniejszaniu aktywnosci fizycznej ani bez obzerania) nagle poszla w gore. mozesz napisac cos wiecej o tym zatrzymywaniu wody? jak to wyglada i co z tym zrobic?

- oh, i didn't expect the spanish inquisition.
- NOBODY EXPECTS THE SPANISH INQUISITION!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wraca to samo prawie co miesiąc jedynym syntetycznym progestagenem w minimalnym stopniu wpływającym na wzrost wagi jaki znam (w części przypadków nawet odnotowano niewielki spadek wagi) jest lewonorgestrel. I pigułkę z takim składnikiem warto wypróbować.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kącik kulinarny - super składniki, super potrawy

Następny temat

..::Dieta::..

WHEY premium