SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-MOBILE EKSTRAKLASA 2011/2012

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25367

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dopiero włączyłem, bo nie chciałem oglądać, spodziewałem się nudnego meczu na słabym poziomie
poziom może i jest słaby, ale po 37 minutach 4 bramki - nieźle

fajny mecz? %)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, główni aktorzy - sędziowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
jaki to wstyd dla Polski

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no jak przecież ewidentne karne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż mi smutno się zrobiło jak musiałem iść zrobić jedzenie w czasie ostatnich 5 minutach meczu bo ryż dochodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Chyba ktoś był pod takim wrażeniem gry Korony że aż oddał na nią głos w ankiecie kto wie , kto wie jak taka Jagiellonia potrafi wpasować się na podium

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1730
Ludzie, ten mecz IMO był co najmniej na poziomie żenującym... Kiks (nie pamiętam kogo) co uderzał z lewej nogi w 2.połowie był żałosny.

History, class, tradition - Pride of London!

You can buy player, but you can't buy class.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
zatem moje obawy z poprzedniej strony w pełni się sprawdziły

oglądałem te karne, hehe - dziwne sytuacje niby jakieś tam faule były, ale głupio dawać karniaki za takie coś

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę, że wynik się nie zmienił tak więc nic nie straciłem wychodząc w 2 połowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Jutro rusza 3 kolejka

W piątek ligowy klasyk, który już nie budzi jednak takich emocji, jak kiedyś - Legia - Górnik, ciekawie zapowiada się też mecz Wisły z Zagłębiem oraz Lechii z Cracovią - liczba drużyn z brakiem jakichkolwiek punktów ulegnie zmianie

W Lechii po kolejnej porażce może dojść do zmiany trenera, choć wątpliwe jest, czy Cracovia jest w stanie wygrać. W obu drużynach jest po jednym świetnym zawodniku, którzy mogą zrobić różnicę - Saidi i Traore, kto wie - może jakaś indywidualna akcja któregoś z nich zdecyduje o wyniku meczu.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TYPER EKSTRAKLASY 2011/2012

Następny temat

Fantastic (tzn. Fantasy) Premier League

WHEY premium