SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUF Brazil

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
potwiwrdzam zayebista walka, najlepsza z sezonu dotychczas

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
DANIEL SARAFIAN!!

Mega KO,wcześniej mógł front kickiem też skonczyc niewiele brakło , unikał parteru ,ładnie wychodził spod Serginho,dobry game plan i świetne wykonanie.Licze że chłopak skopie komuś dupsko w UFC.

Wandiemu nie idzie ten sezon przegrywa jak leci miałem nadzieję że w coach challange chociaż wygra...Ale to jest znak że pojedzie Franklina

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Wanderlei póki co powinien dostać tytuł losera sezonu KO ładne, rozkręcają się chłopaki! Wand miał na prawdę paru solidnych zawodników, ale Vitor świetnie dobierał walki i ustawiał pod nie gameplany. Nie każdy fighter odnajduje się w roli trenera.

Zmieniony przez - wiktor902 w dniu 2012-06-05 20:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejny zayebisty półfinał, ale Sarafian dał czadu, oby to wygrał, kolejny raz udowadnia że jest naprawde wszechstronnym zawodnikiem, zayebiste te fronty, no i firmowe piękne latające kolano tuż przed oczami Dany!

Wogóle bardzo mały jak na MW jest, ma talent na pewno. 29 lat więc teraz jest jego czas, oby wykorzystał go jak najlepiej. Ma potencjał, by coniektórym z UFC ładnie nayebać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4886
Niech ktoś mi powie, czy jest jakiś inny sport w którym jeden zawodnik do drugiego ma taki szacunek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Niestety nie ogladam tej edycji TUFa, natomiast w FO wyczytalem ciekawostke, ze coachingiem w nastepnym sezonie zainteresowany jest Shogun, a najlepiej przeciwko Machidzie

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Myślę że brazylijskie Tufy mają mega potencjał żeby ,,wyprodukowac" kilka naprawdę świetnych twarzy UFC, to jest pierwsza edycja i wiadomo że nie jest pod każdym względem idealna.Każdy inaczej sobie wyobrażał ten show.Miało byc kilkunastu chłopaków z faweli zabijaków i gangsterów i istna zadyma w Domu.A jest sympatycznie koleżeńsko ( z wyjątkami) wspólnie się wspierają modlą płaczą( ). Miło się ogląda IMO

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Kolejna dobra walka. Ciekawy finał Pepey vs Jason - może być niezła batalia w parterze moim zdaniem.
Teraz lizodup musi odpaść i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Ronnnny Jassson ;)!!!
Tak jest liczyłem na niego i się nie pomyliłem.Bardzo dobrą walkę dał.W zasadzie każda jego bitwa w Tufie była emocjonująca.Nie będzie miał łatwo w finale z Pepey'em ale myślę że mu się uda.Stylowo taki trochę Wand może i przesadzam ale idzie w wymiany nie boi się wyłapac po łbie.

I Oby ten Mutante wj**ał teraz

Zmieniony przez - Agresst w dniu 2012-06-11 20:11:48

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie z dupy troche nagrody za KO, sub i walke.

KO sie należy Sarafianowi, to latające kolano było wręcz książkowe, fakt high kick Mutante był piękny ale kolanko Daniela zdecydowanie bardziej elektryzujące było. Widać było wk*** Sarafiana jak Cezar nagrode odbierał

Poddanie tu wg mnie ok, chociaż cieżko było wybrać.

A co do walki sezonu, były lepsze, ale w sumie zarówno Bodao jak i Massa potrzebowali mocno tej kasy dla rodziny więc dobrze, że dostali.


Info z ostaniej chwili - Sarafian kontuzjowany, Serginho w finale z Mutantem

https://www.sfd.pl/UFC_147_26_czerwca_ostateczna_rozpiska-t867475.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA Wałbrzych

Następny temat

KSW 19 - 12.05 - Łódź

WHEY premium