SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TS a TSK

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam czym się rożni tsk od ts, tym że w trójboju klasycznym startuje się bez sprzętu a w zwykłym ts ze sprzętem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Tak.

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
A orientuje się koś czy w tym roku są jakieś zawody w TSK ? z tego co widziałem to są w zwykłym trójboju ze sprzętem a bym wolał startować bez sprzętu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Jest WLK we Władysławowie w październiku, a TSK raczej nie będzie, chodź nie wiadomo :)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
No to lipa, liczyłem na jakiś start w tym roku a tak to muszę czekać aż do marca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Ale szukaj jakiś mniejszych imprez cos w stylu Mistrzostwa wojewodztwa, albo jakies tam inne zawody .. sam MC np. zawsze nabywasz doświadczenie i już sa jakies medale, nagrody, pamiątki ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Bardzo możliwe że ktoś CIe zauwazy, ja byłem w kwietniu na mistrzostwach w MC (rozwalilem wszystkich-ale to szczegół heh) i juz mam nowy kontakt z jakimś trenerem czy zawodnikiem ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
No wiem dla tego cały czas śledzę czy są jakieś zawody, bo z tych pewniejszych co chce wystartować to Mistrzostwa Polski w marcu. Oczywiście jak będą jakieś mistrzostwa województwa czy coś w tym stylu, to też chętnie się będę na to pisał. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie.

Zmieniony przez - Animal.95 w dniu 2014-07-26 11:51:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

European Open Women's Bench Press Pilsen / Czech Republic 7 − 9 August, 2014

Następny temat

koci grzbiet- jak to jest?

WHEY premium