SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRX Suspension?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Tam masz gdzieś za forum było podzielone jakie elementy powinny być w danym dniu trenowane. Ćwiczenie się najwięcej powtarzają co co te 7-9 treningów. Sam to zauważysz po jakimś czasie.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Jutro ostatni dzień pierwszego miesiąca treningu na kółkach a strasznie bolą mnie plecy... Czuję jak mnie tak ściąga xD Myślałem, że szybko się przyzwyczaję, a tu klops xD Czego to jest powodem?
Mogę tuck planche zamienić na coś innego? Nie wychodzi mi to mimo 6 mcy treningu..

Zmieniony przez - gimnastyk w dniu 2011-10-13 13:17:27

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja proponuje ci opanować Stanie na rękach tak aby wykonanie było perfekcyjne. Czyli co najmniej 30 sekund stania w całkowicie wyprostowanej stabilnej pozycji. Najważniejsze ćwiczenie w które powinieneś celować od teraz to press to handstand. Na kółkach opanuj back lever oraz L-sit a później straddle L. Bez tych ćwiczeń nie będziesz w stanie pójść dalej.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
I następna zmora.. Press HS xD Cóż będę próbował. ;) Czyli ćwiczenia statyczne do wymiany? Mam jeszcze czas do 17 października i chciałbym jakoś wrzucić ćwiczenia statyczne, prócz tych właściwych. Móglbyś Freed podac jak mam ćwiczyć ten cykl? Chodzi o ćwiczenia statyczne. Wykonywał będę 3 razy w tygodniu i 3 razy HIIT. Od stycznia jadę WOD. Planuję również zbudować PVC Paralettes. ;)

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ta Da

10 minut stania (to ma być czas łączny przerw i pracy)
Back lever 60sek
L-sit 60 sek

A i najważniejsza sprawa wykonuj stanie swobodne naprzemiennie z brzuchem do ściany aby wyprostować postawę. No chyba ze ci figura banana nie przeszkadza .

Zmień podchwyt na nad chwyt w back lever. Bo jak się nauczysz back lever i ..........maltese to bedziesz mógł robić takie fajne przejścia z back lever do maltese potem do planche z powrotem do maltese i następnie iron cross

Mam kolejną złą wiadomość jeśli celujesz w trening na kółkach to musisz zmienić ustawienie dłoni przy planche z palcami do przodu na palcami do tyłu bo inaczej na kółkach się nie da.

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2011-10-13 23:29:43

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
Ok, tak więc:

1. HS 10min,
2. Wall HS Presses,
3. Back Lever 60 sec.,
4. L-sit 60 sec.

Pytanie numer pierwsze: Handstand na początek treningu, czy na koniec statycznych?
Pytanie numer drugie: Mnie się wydaje, że dobrym chwytem trzymam Back Lever nachwytem. Choć raz widziałem, że trzymał młotkowym... ( chyba, że to aluzja do mojego skilla ) Niach, niach, niach xD Oj Freedziu :D

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ja na twoim filmiku widziałem podchwyt, bo jak robisz nadchwytem to dobrze. Wall press daj sobie po statycznych.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
A Freed, zwracam honor ;) Pomyliło mi się z drążkiem ;P Masz rację. Teraz sobie podszedłem i wykręciłem ręce w nachwyt i jakoś dziwnie :D
Proszę Freedzioo oceń ;)

http://www.youtube.com/user/RingsJourneyTV?feature=mhee




Zmieniony przez - gimnastyk w dniu 2011-10-18 16:39:58

Krzysiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Adres nie wchodzi.

Nekrosadystycznyturbosperminator

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Smarowanie gwintów - pytanie

Następny temat

Pytanie do tematu "Plan treningu dla osób początkujących - foty str. 12".

WHEY premium