SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANS-X

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
Witam, chciałem prosić o opinie osób, które stosowały Trans-X'a. Czy lepiej brać większą dawkę po treningu, tak jak jest zalecane na opakowaniu, czy podzielić ją na dwie mniejsze - rano i po treningu. Dodam, że mam tego 6 kg i chciałbym to jak najlepiej spożytkować. Proszę o odpowiedzi (w szczególności znawców i specjalistów), pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
Co najlepiej dorzucić do Trans-X'a tak żeby były najlepsze efekty? Myśałem o AerO2 Bx'a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
do trans x nie musisz juz nic dodawac ten stack ma wystarczajaco dodatków bierz tyle zeby w porcji było 3g monohydratu i polecam 2 porcje dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
Wielkie dzięki PePoNeNt, a czy mogę brać to przez 2 miesiace bez przerwy? I po jakim czasie mogę później zacząć brać CP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
PePoNeNt SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
możesz brać 2 miechy
przerwa przynajmniej taka jak cykl /im dłuższa tym lepiej/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
w dawkach jakich napisałem możesz sukcesywnie brać preparat do 2 lat - pozniej przerwa 6miesiecy i znow wg uznania

dawka podana przeze mnie to 'suplementacja stała' bez fazy nasycenia /ktora btw i tak nastapi po dostarczeniu odpowiedniej ilosci kreatyny/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
Ziper chwytaj SOGa, napisz jeszcze jakie dawki Ty byś proponował, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jeśli chcesz stosować stałą suplementację to takie dawki jak podał Pepo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
W jednej porcji 50 g jest 6 g mono. Czy mam podzielić tą porcję na 2 części tak żeby brać 3 g mono w porcji? W takim przypadku mam 120 dni suplementacji. Czy brać 2 razy po 6 g mono przez 60 dni? PePo, Ziper, proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470024
Pepo Ci napisał

2 porcje dziennie tak żeby wyszło 3 g mono na porcje

czyli 2 x 25 g Trans X
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawda i mity.

Następny temat

Co brać po kreatynie /masa/ ?

WHEY premium