SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSMISJA PRIDE --- ODWOLANA!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 882
dali box O__o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3557
No i jakies ***ane ko tv puscili ;/ Nie no ja juz nie mam slow co sie w tej Polsce dzieje. Nie puscili jako jedyny finalista losowania mistrzostw swiata, teraz problemy z pride, poprostu szkoda slow. Nie wiem czy to zawinila krajowa rada d****i czy Polszmat, bo watpie by DSE zachowalo sie tak nieprofesjonalnie, i przyslalo nieuzyteczne materialy. Chcialbym zauwazyc iz na Polsat Sport nie bylo zadnej zapowiedzi tej gali, wiec moze decyzja o jej nie puszczeniu zapadla juz bardzo dawno, a my sie ludzilismy iz gala zostanie pokazana. Bo kto by zapowiadal cos, co sie wogole ukazac na antenie nie ma?? Mogliby chociaz pokazac poprzednia gale na ktorej to Pawel walczyl, gdyz prawa do niej wykupione mieli, ale nie lepiej pokazac jakies ko tv. Szkoda slow, a zarazem nerwow. Na zakonczenie chcialem napisac jeszcze raz to co juz zostalo napisane na poczatku, a mianowicie cala ta sytuacja po raz kolejny pokazala, w jak zacofanym kraju zyjemy. Smutne to ale prawdziwe...

Edit: oooooooo puszczaja walke Nastka z Minem, zobaczymy czy tylko ta jedna, czy rowniez inne z tej gali.

Zmieniony przez - kolek ziel w dniu 2006-01-07 22:13:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
niwix:megaupload juz dziala(przynajmniej u mnie)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
NA 100% TO NIE WINA JAPONCOW, NIE WIEZE ZE PRZYSLALI JAKIS SZMELC!!!!!!!!. tO JE*****NY POSAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Oczywiscie ze to nie jest problem azjatow. Jak to jest podaja ze ma byc gala a ostatniej chwili "nagle" zle materialy? to co niby Japonce wyslali film 5 minut przed programem? Oszusci i w dodatku stracilem przez nich czas bo czekalem jak glupi :/ najgorsze jest to ze tak pozno podali

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
i co?? puszcza pewnie niektore walki critical countdown... oczywiscie ktora w tym momencie leci??? Arona VS Saku... boze ratuj mnie... poznalem wyniki wczesniej ale nie sciagalem walk tylko sobie w tv chcialem looknac w dobrej jakosci... N/C... niech ktos poda maila do polsatu to cos im sie napisze..

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
"przepraszamy za zmiany w programie , gala noworoczna dostarczona z Japonii jest fatalnej jakości i nie nadaje się do transmitowania"...

Jasne ****a.

Nie moge wiedzieć czy to krrit czy lolsat , ale jestem wsciekly.
Specjalnie przyjechalem z Warszawy do domu (171 km w 1 strone), specjalnie wszystko sobie tak zaplanowałem ,żeby wieczorem obejrzeć Shockwave ... i mam ****a zonka.

Musze pomyśleć , chwilowo nie mam słów : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
[email protected] tutaj mozna wysylac reklamacje... jakis tam dzial do kontaktu w widzami :P

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powtórzyli walke Sakuraby z Aroną a bali by się gali sylwestrowej???To nie to!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Może rzeczywiście jakieś*****owe materiały im przysłali. Bo inaczej pokazania walki dużo brutalniejszej niż którakolwiek z tych na gali noworocznej nie potrafię sobie wytłumaczyć.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yoshida chce odpocząć od Pride...

Następny temat

Phil Baroni - inne oblicze ;)

WHEY premium