SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRANSMISJA PRIDE --- ODWOLANA!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Trudno w to uwierzyc a jednak.To Japonce przyslali tasmy ktorych nie dalo rade w zaden sposob puscic.Jeden wielki szit.DSE nie wywiazalo sie z umowy co prorokuje ,ze juz wiecej Pride nie zobaczymy.Polsat na bank wytoczy im proces...mnie to nie dziwi ,bo troche kasy musieli za to zaplacic...

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
No to w takim razie możemy zapomnieć o oglądaniu Pride w telewizji polskiej.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


BTW poszperałem na forum mmaniacs, wklejam wypowiedź Detonate:

"Powiem tak - byłem na miejscu, w momencie gdy 1 raz odpalono taśmę. Okazało się, iż jest źle nagrana - były problemy z dźwiękiem oraz obrazem. Gdyby takie coś zostało puszczone, to wqrwiłbym się jeszcze bardziej… Aaa, trzeba dodać, iż była to wersja z amerykańskiego PPV (okrojone bądź wyciętych kilka walk)…
Niestety, ale zapewne więcej gal Pride’a na Polsacie nie będzie. Goście z Japonii nie dotrzymali warunków umowy, co oznacza, iż Polsat ma prawo ich zaskarżyć"


Jemu wierzę. Wielka szkoda. :((((((

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Jednym słowem LIPA !!!

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No to bede sie sadzic w Japonii,sporo pieprzenia sie, ale ja bym sie tak nie zawodzil...moze Tvn lyknie licencje?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Japończycy pewnie także ich osrają z góry na dół, jeśli Polsat wytoczy im proces.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27669
Zapomnij o TVN. To zbyt poprawna telewizja. Owszem MMA mogą tam pokazać ale tylko w progaramach typu UWAGA lub POD NAPIĘCIEM

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9058
Albo " Nie do wiary"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Mysle ze bedzie w programie Kto nas tak urzadzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
japonce przycieli w*****a, troche mnie to dziwi w koncu to taki ulozony narod eh a ja wczoraj specjalnie wczesniej ****a z baru wrocilem

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yoshida chce odpocząć od Pride...

Następny temat

Phil Baroni - inne oblicze ;)

WHEY premium