SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMA PRO czy cLENBUTAROL ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coolio to napisz jakie byly efekty i skutki uboczne Clena! Bede bardzo wdzieczny:) Dzieki z gory:D (To dla mnie)


P.S. Nie ma zadnych przeciwskazan aby Therme braly dziewczyny ?? (dla dziewczyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Efekty byly dosyc konkretne, otoz juz po 8 dniach brania spalilem 6 kg, potem ten proces sie nieco zatrzymal, albo raczej zwolnil bo kg dalej spadaja ale juz nie w takim tępie. Oczywiscie sposob przyjmowania przyjalem 2 tyg ON i 2 tyg OFF.
Efekty uboczne są jednak naprawde nieprzyjemne: Od pierwszego dnia rece tak lataja jak u alkocholika i to przez wieksza czesc cyklu (wbrew temu co niektorzy piszą ze taki stan utrzymuje sie tylko przez czesc cyklu), zaraz do tego dochodzą jeszcze dusznosci a serducho przez jakis czas po wzieciu wali jakby cisnienie mialo zaraz roz******lic. No coz nacierpiec sie trzeba, ale efekty SĄ WIDOCZNE !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
No a serducho wali jak szalone...to nie za ciekawe jest az 6 kg w 8 dni? to ty nic nie jadles i spedzales 5 h dziennie na silce???

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bede clena bral przed cyklem w taki mianowicie sposob: 1,2,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,2,przerwa,przerwa,przerwa,1,2,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,2 no i po tym strzelam se cykl ;D


P.s. Moz emi ktos podac strone do Cybera ?? moje gg: 6065705

Dzieki z gory:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Tomcio, ja nie zaczynalem z clenem jak wszyscy, tzn moj cykl zaczynal sie od 3 tabsow po 0,04 dziennie. dawki nie zwiekszalem. Jadlem 2 posilki dziennie: 1 rano i 1 popoludniu. Na silowni zadnych cwiczen silowych tylko 40 min biezni. Glodny to ja chodzilem non stop ale po wejsciu na wage glod jakby znikal hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mowisz ze duzo schudles...a teras jak juz nie bierzesz tego to waga jest ta sama...nie zwiekszyla sie...nie ma zadnych efektow jojo?? Chodiz mi o to ze szybko schudniesz i cyz puzniej tez sie szybko nie przytuje.

No ja to 1,5 h na silce + 20 minut na rowerku i do tego chce dolozyc bieganie jak bedzie cieplej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. A no i ile brales tych tabsow ?? 50 , 70 , 100 a moze wiecej ??
2. I ile schudles wogole na tej kuracji ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Jak na razie nie mialem i sadze ze nie bede mial zadnych efektow jojo, w koncu clen spala nagromadzony tluszcz wiec jezeli umiejetnie ulozysz sobie diete to Twoj metebolizm nie ulegnie zmianie. Na całym cyklu schudlem jak dotad okolo 15 kg i nie wiem czy chce jeszcze chudnac. Pisze "jak dotad" gdyz wpiepszylem do tej pory 120 tabsow i jeszcze zostalo sporo ale chyba sie ich pozbede bo zle samopoczucie przez ponad miesiac to prze***ene, ale zle samopoczucie przez kolejny miesiac to juz MEGA prze****ione.
hmmmmm moze zeczywiscie zainteresuje sie tym thermalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
No nie powiem bo niezle zrzuciles brawo! no ale wlasnie same aeroby i zaczales od 3 clenow po 0.04 od pierwszego dnia? no to jestes hardcore pozdrawiam

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Kleju - brałeś tylko termogeniki z efką?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po wycieciu gyno przy braniu saa moze ono wrocic>?

Następny temat

Omka ! Pomóżcie

WHEY premium