SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: DYMETADRINE 25+ by perfect

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Perfect! po treningu siłowym około 50 min robie orbitreka 45 min wsumie zaczynam dobry to pomysł czy lepiej aero w dni nietreningowe??

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
zacznij tylko w dni nie treningowe i dożucaj ja bym zaczoł 3 x po 30 min ale niewiem czy ten orbitrek mięśni nie pali bo chyba wszytskie mięśnie pracują jak tym się bawisz a po treningu max 20-30 min bo już glikogen od treningu wypalasz i szybciej fat palisz

Zmieniony przez - perfect w dniu 2006-04-24 14:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Ok! to tez tak pokombinuje sog za wyglad i za dietke
jak bede miał kaske to tez tak polece na probe z dietka

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
ostatnio zabardzo sie tu nie odzywam bo jestem lekko chory ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
perfect, moglbys dac jakies info tu lub na prv, skad masz to dymetadrine?

Sylwetka ogolnie fantastyczna i gdybys nie mial ambicji zawodniczych, to moglbys spokojnie skupic sie tylko na utrzymaniu tego co jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Przeziębiony?
Wracaj do zdrowia.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
-MJ- wysłałem
jakiś wirus moją rodzinke zaatakował ale już mnie opuszcza powoli hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
jeszcze kilka dni i sami ocenicie tego spalacza na dniachw stawie foty tylko sie dokuruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Szybko to idzie.
Nawet bardzo.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
miałem go do 30 łykac ale ogolnie przez chorobe kilka dni dłózej pociągne, efekty są bardzo zadawalające,a niechce już dalej ciągnąć bo za długo na redukcji jestem sam ocenisz po fotach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan czy krea alkalyn

Następny temat

Createston (osobno kapsy i proszek) ??

forma lato