SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEŚĆ W TABSACH???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemanko mam pytanie do was, ostatnio kumpel powiedzial mi o teściu w tabletach 60tabs za okolo 100zł slyszeliscie o takim czyms podobno nowość ? ? ? bral to juz ktos...odpiszcie z gory dzieki

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
najlepiej nic bo po co marnowac sobie w takim wieku zdrowie? ale jak juz to wg meni lepiej strzalki

PS do Daro - Ja mam 17 lat a nie 16

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
slyszalem keidys o takim czyms hmm ale powiem ci ze slyszalem ze nei oplaca sie brac bo niby zdrowsze i lepsze efekty maja zastrzyki aha i jeszcze jedno tak patrzac na twoj nick masz 17 lat ??

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
tak nazywa sie Undestor jedna tab ma 50mg tescia

slabiutenki koksik - szkoda brac

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
17 a ty ile 16 koksie hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
prawdopodobnnie idzie o UNDESTOR ( testosteron undeconate ) z tego co wiem jedyny testosteron w formie kapsulek 60 sztuk po 40mg nie toksyczny na watrobe, nie aromatyzuje,co ciekawe nie powoduje zmian w gospodarce hormonalnej,powinien byc trzymany w lodowie dlatego trudno trafic na 100% sprzet.... a co do ceny to jest wyzsza niz 100zl

krzykacz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
tak ladnie opisujecie to czemu nikt tego nie bierze? czy tylko cena jest problemem?

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
w moim przypadku jest to nie mozliwe niestety...:)


krzykacz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co do ceny to za 100zł moge to mieć tylko nie wiem czy się OPŁACA czy daje dobre efekty takie jak teść w strzałach czy jakies gorsze *chodzi mi oczywiscie o mase i siłe* :)

Dzieki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
najpierw sie spytaj swojego dilera gdzie trzyma towarek bo jak w pokoju w szafie w tajemnicy przed mama to odpusc sobie...

krzykacz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
krzykacz nie panikuj mozna trzymac 90 dni w temp. pokojowej


ziki nie chodzi o to poprostu cena/efekty/tosycznosc skutecznych dawek niie wypada najlepiej - ja musialem dojsc nawet do bodajze 10 kaps. zeby czuc - teraz pytanie czy nie lepiej/taniej/fajniej wbic sobie seteczke propiona codzien lub eod??



Pozdrawiam.
______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big widze ze jestes znawca, a wiec oplaca sie to kupic czy lepiej strzałki ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid vs Deca

Następny temat

Jakie badania należy wykonać przed wzięciem Deci + Winstrolu

WHEY premium