SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TCM + TSE - kilka pytań???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otóż jako że po skończonej sesji(i studiach postanowiłem zabrać się za suplementację ponieważ mam teraz dużo czasu na treningi. Dietę mam ułożoną i staram się ją stosować - ujemny bilans, unikam smażenia, zbytniej ilości węgli itd. Zacząłem od 3 dni suplementację TSE 2x2 dziennie i TCM 4x2. Otóż muszę wspomnieć że jestem dość wrażliwy na wszelkie pobudzacze a ściślej mam czułe nerki. Od razu czuję jak coś na mnie działa przede wszystkim poprzez nery. Odkąd zacząłem czuję pobudzenie które określiłbym jako nadmierne, nie czują się komfortowo. Niby nic nie jest a jednak jakoś tak dziwnie w głowie jeździ. Poza tym zwiększona potliwość, leciutko spuchnięte nogi i uczucie strasznie suchej i rozpalonej skóry przede wszystkim dłoni. Mam w związku z tym kilka pytań ponieważ zastanawiam się nad sensem dalszej suplementacji:
1. Czy ma ktoś może pojęcie czy objawy takie są spowodowane tylko jednym z tych supli czy też w połączeniu dają takie działanie?
2. Czy jabłczan może powodować jakieś uszkodzenia nerek?
3. Czy po jabłczanie jest retencja wody?
5. Czy synefryna zawarta w TSE jest bezpieczna i czy jej efekty maleją po jakimś czasie?
6. Czy sam jabłczan może powodować podniesienie ciśnienia?
Mój staż treningowy to 10 lat. Brałem już kiedyś mono i efekty były zadowalające jednak nie pamiętam jakiś szczególnych skutków ubocznych. Brałem Nitrobolona w zeszłym roku i byłem zadowolony. Teraz chciałem spróbować samego jabłczanu dla zbudowania suchej masy mięśniowej a że jestem na redukcji i fałdki jakoweś są dlatego też w połączeniu z TSE a tu takie coś i mam zonka bo kosztem zdrowia efektów nie chcę uzyskiwać. Za wszelkie merytoryczne poardy z góry dzięki.
Dodam może pobieżnie wymiary:
- wzrost 196
- waga 112kg
- wiek 26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
1. Czy ma ktoś może pojęcie czy objawy takie są spowodowane tylko jednym z tych supli czy też w połączeniu dają takie działanie? // zmniejsz dawke TSE
2. Czy jabłczan może powodować jakieś uszkodzenia nerek? //zawsze jakas konwersja do kreatyniny jest , wiec w zasadzie nerki moze bardziej obciazac
3. Czy po jabłczanie jest retencja wody? // no niema
5. Czy synefryna zawarta w TSE jest bezpieczna i czy jej efekty maleją po jakimś czasie? // nie potrafie Ci odpowiedziec
6. Czy sam jabłczan może powodować podniesienie ciśnienia? // nie

w zasadzie to wydaje mi sie poprostu ze jednak za duzo lykasz tego TSE
Lykaj np 2*1 i patrz co bedzie

a co do jabka wal 2* dziennie po 5g

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-06-14 21:37:30

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS XXL+OSTROWIA+KREATYNA???

Następny temat

rzezba , jaki spalacz

WHEY premium