SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TAE-KWON-DO

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
a kto ma wieksze szanse na wygranie tu np. mistz judo czy bjj?? w walce miedzy soba

Gringus

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Judoka w zawodach judo. Wszedzie indziej Bjj. Na FTP masz fil z walki Renzo Gracie z Mistrzem Swiata judo Benem Spijsem, a tu masz link do wywiadu z bracmi Danem i Davidem Camarilo, swiatowej klasy judokami, ktorzy przezucili sie na Brazylijskie jiu-jitsu. http://www.sherdog.com/interviews/camarillo/camarillointerview1.htm 


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Boruta - jesteś niepoprawny !!!
Naruszasz regulamin, a jesteś cennym uczestnikiem FORUM i ani ja ani żaden inny człek nie chciałby aby Cię kto zabanował!!!!

Przeczytaj regulamin, proszę.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ups. Sorki. Jus bende gzecny.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja slyszalem, ze mistrz Aikido jest nie do pokonania.Bylem narazie na jednym treningui serio, koles wymiata nieziemsko. Atakowali go z nozem bejsbolem, a on tylko unik chwyt i przezut. Wygladalo to naprawe extra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja cwiczylem aikido 8 lat. Jakbys zobaczyl moj pokaz tez bys sie zachwycil:) Ale to nie ma nic wspolnego z realnoscia.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Powiedz mi Boruta, czemu tak jest,ze aikido-cy tak zazarcie twierdza ze aikido to super sztuka na ulice i wogole nie o pokonania tylko ja trzeba dlugo cwiczyc bo jest trudna.
Jestes chyba pierwszym aikidoka, ktory trzezwo mysli.


Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapewniam Cie ze sa i aikidocy ktorzy wiedza o co biega:)
A ze wiekszosc nie? No coz aikido to sztuka o bardzo mistycznej otoczcie wiec wwiekszosc ludzi ktorzy tam trafiaja to "yntelektualisci" nie majacy pojecia o walce. Cwicza i nic im to nie daje, ale zamiast przyznac ze cos jest nie tak stwierdzaja ze "ja to jeszcze nic , ale za 30 lat to ho, ho, bede wielki!":)
Inna sprawa ze jest pare odmian aikidoi przydatnych w samoobronie. Tylko ze u nas prawie wogole nieznanych:( Takich jak Tomiki aikido.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
ale w aikido jest przeciez wiele (o ile nie wszystkie) technik, ktore wymagaja przechwytu lecacej piesci. Wedlug mnie to jest prawie niewykonalne, a juz jak poleci cala seria to przeciez sie pogubi.
No albo czy sa jakies techiniki w aikido przeciw zwarciu?

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przechwytywanie piesci to domena wlasnie aikido nieskutecznego (czyli 95%). W sensownych stylach sie nie lapie piesci.
A technik przeciw zwarciu (we wspolczesnym rozumieniu) nie masz w zadnym tradycyjnym stylu.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z tłuściocha w zabójcę...

Następny temat

Oboz Bjj

WHEY premium