SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie pocenie...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Witam mam pewien problem, otoz podczas treningu (Sanda) mimo ze nie jestem wcale zmeczony, leje sie ze mnie pot, nie wiem czym to jest spowodowane??? czy to genetyczne?? moze jakas choroba?? podobna sytuacja jest gdy np. wchodze na wyzsze pietra, albo podczas NIEDUZEGO stresu na egzaminie, czuje jak mi pot kapie.. Pomozcie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
ok dzieki bardzo czekam jeszcze na te badania tarczycy i sam sie wybiore do lekarza... daj znac jak juz bedzie po z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
A i jeszcze jedno, najszybciej poce sie na twarzy... :(((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
moze wciansz jakeis preparaty termogenne a jak nie to sprawdz poziom hormonow tarczycy zauwazyles sapdem masy ciala?

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja też sie bardzo łatwo pocę ale jakoś tkanka tł spalać mi sie od tego nie chce (a szkoda)

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
preparatow termogennych nie wcianam, chybaze jakies elementy normalnej diety sa termogenne?? spadku masy nie zauwazylem...

hmm pozostaje chyba tylko zrobic badania :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ja mam ten sam problem od paru lat, tyle że zapewne większy od Ciebie, bo takiego pocenia sie praktycznie z niczego jeszcze u nikogo nie zaobserwowałem. I dopiero we wtorek ( przyszły) zamierzam zgłosić się do lekarza sportowego, a wcześniej choć niszczyło mi to maksymalnie życie jakoś nie udałem sie z tym do specjalisty. Gazal jak cosik będziesz wiedział to pisz na Forum albo na gg 33040504.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jakryc za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Z tego co wiem, to osoby aktywne fizycznie szybciej się pocą niż ktoś, kto w ogóle nie ćwiczy. Nawet, jeśli sięnie odczuwa zmęczenia. Wynika to z tego, że organizm osoby wytrenowanej szybciej rozpoznaje, kiedy ciało się rozgrzewa, i od razu zaczyna je chłodzić.

Do tego istotne są czynniki zewnętrzne, tj. temeratura w sali, itp. Ja np. w salach (w moim przypadku są to specjalne sale z lustrami i drążkami ;) ), gdzie jest duszno, prawie natychmiast robię się czerwona, a innych warunkach, nawet ćwicząc intensywniej, nic po mnie nie widać.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
to fakt tez o tym slyszalem ale czasem to sprawka hormonow u mnie byl koles co sie lalo zniego 26 lat okazalo sie ze hormony tarczycy byloy ponad norme i to duzo

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753
Hmm tak dzisiaj myslalem i doszedlem do pewnego wniosku... Moze to moje szybkie pocenie wynika z faktu ze posiadam dosyc spora tkanke miesniawa, nie mowie tu o masie a raczej o duzej ilosci wlokien hmm moze to przez to bo miesnie potrzebuja tlenu, im wiecej miesni tym wiecej tlenu potrzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Pojutrze mam wizytę u lekarza sportowego, może specjalista w tej dziedzinie coś poradzi, bo sytuacja jest beznadziejna.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja twarz

Następny temat

Balsam

WHEY premium