SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztuki walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij trenowac aikido i wyjdz do walki z kilkoma facetami ,a potem sam mnie przeprosisz( jak bedziesz jeszcze mogl pisac).
Poza tym logicznie rzecz biorac jak aikido jest dobre na kilku , to jednego jest zaje.....
Polaczenie tych 2 "najlepszych" grupowych styli wydalo mi tak "ciekawe" ze nie moglem sie powstrzymac.
Renegat z toba walczyc , co ty jeszcze mnie upolujesz ze swojej Beretty i kto moje dzieci bedzie utrzymywal , poza tym taki ladny na tym zdjeciu jestes ze szkoda by bylo tego psuc , jeszcze fryzura by sie zniszczyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Renegat , ja juz sie wykazalem ( moge ci pokazac zdjecia 2 moich chlopakow) , kolej na ciebie mlodziencze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skonczmy temat aikido nie jestem instruktorem wiec nie wiem.
Byl poruszany kiedys ten temat i ogol byl za tym ze aikido jest do walki z kilkoma.
Czy ty uwazasz ze dalbys mi rade
Watpie beretty nie wzialbym bo nie jestem tchorzem. Dzieci nie osierocilbys bo nie zabilbym Cie. Jedynie polamal, co do mojej twarzy jest ladna.

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slij na renegat@kulturystyka.pl
Ja jak narazie nie zamierzam miec potomstwa

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze jestes starszy ale czy to powod to faworyzowania.

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Renegat. Jesli to ten temat o ktorym mysle to wyjasnialem tam ze aikido jest malo przydatne.

Paweł Ziółkowski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze przyznac ze o aikido raczej czytalem, ze nadaje sie do walki z kilkoma przeciwnikami. Seiken wcale nie zamierzam cwiczyc aikido uwazam ze to raczej malo przydatne. Wiec jesli jestes pewny z Pawlem ze nie jest dobre poprawcie mnie.

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Renegat , moje dzieci ci dziekuja za zostawienie tatusia przy zyciu.
Aha... masz racje twoja twarz jest sliczna , jak juz sie kompletnie zestarzeje i pomarszcze to zrobie sobie operacje plastyczna na podstawie twojego zdjecia.
To na tyle w tym temacie , zycze milej soboty.
PS
Moja zona tez mi ostatnio mowi ze zrobilem sie uszczypliwy , SORRY ( wole przeprosic bo jeszcze mnie naprawde polamiesz) , starosc ...wa mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seiken, heh, problemy z wiekiem? ))
kazdego to czeka... dobra, niewazne, koniec sprawy


Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatno jestem zbyt impulsywny. (Wiec takze przepraszam)
Noi tak Renegat i Seiken stali sie przyjaciolmi;)))

Renegat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest kur...wa???:)))

Następny temat

Walka Michalczewskiego

WHEY premium