SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szejki na kolację

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Siema!

Czy macie jakieś sprawdzone przepisy na szejki białkowe na kolację? Tylko proszę przepisy bez żadnych odżywek/supli. Sam twaróg ciężko mi zjeść i chce spróbować z czymś innym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
twaróg + mleko + masło orzechowe + orzechy/wiórki kokosowe.
Tak mniej więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
I to wszystko w blender? Gdzie można kupić masło orzechowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sklepie
Najlepiej z Sante.

Ja to blenduje, owszem. Czasami wrzucę coś słodkiego dla posmaku typu rodzynki/żurawina ale to na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
U mnie jest tylko biedronka i tesco;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tesco powinno być.
A nie ma jakiś mniejszych? Ja mam taki spożywczak zwykły i tam jest z sante :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
Poszukam jutro.. Dzięki za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lajtowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masło Sante mimo, że ledno z lepszych dostępnych to i tak ma bardzo kiepski skład i lepiej zrobić samemu z porządnych orzechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1107
A w jakich proporcjach to wszystko dawać? Ew. jak zrobić swoje masło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2607
Bierzesz orzechy (np włoskie), pażysz je w piekarniku, potem wrzucasz do blendera z oliwa z oliwek i masz masło orzechowe ;) Ew dodajesz słodzik czy coś, żeby słodsze byló
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilość powtórzeń

Następny temat

Pytanka dot. treningu (amatorskiego) wers. popr. ;p

WHEY premium