SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szczecin siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jakryc z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
Czy ktoś może polecić siłownię dla początkującego 18 tka, najlepiej na prawobrzeżu z tym że siłownia powinna być przestronna i czysta, a nadrzednym warunkiem jest brak dresów czy sterydowców- po prstu żeby była miła, przyjazna, NORMALNA atmosfera ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 223 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9871
no co data? temat postu pasuje idealnie więc na chvj mam zakładac nowy temat? mało tematów o tym samym na forum przez co nic nie mozna znaleźć? ogarnijcie sie ludzie z tym 'nieodświeżaniem'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Na prawobrzezu to chyba bedzie ciezko, zeby byla bez dresow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
słyszałem ze dobra jest w Dąbiu, ale za cholere nie moge znaleźć o niej więcej info

ale jeśli tak mówisz to zostało centrum, tylko która najlepsza? i bez dresiarzy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
W dabiu to pewnie relax, ale dresy tam przychodza, na dodatek slyszalem, od kolesia, ktory tam chodzil, ze tlok jest

W centrum bez dresow, to napewno Active, binetics, ale ceny sa spore

Zmieniony przez - aMarcin w dniu 2005-06-11 13:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
aha no to nie fajne :(

Activ jest w Domu Kupca tak? możesz coś więcej o tej siłowni powiedzieć? byłbym bardzo wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Jeden jest w domu kupca, drugi na placu Kilinskiego, cena za karnet na 12 wejsc - 96 zl Przychodza normalni ludzie, sprzet w miare w porzadku, czysto, tylko ta cena..

edit: W cenie karnetu masz saune

Zmieniony przez - aMarcin w dniu 2005-06-11 15:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 220
jeszcze mam pytanie a właściwie 2 :)
nie wiesz coś może o siłowni na Majowym jak tam jest?

Gdzie jest lepsza wspomniana przez siebie siłownia Activ w domu kupca, czy na placu Kilinskiego? ;)

dzieki :) i pozdrawiam


Zmieniony przez - Raine w dniu 2005-06-12 16:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
Z tego co wiem na majowym tez koksiki i dresy przychodza, a active chyba lepszy w kupcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Zapraszam na Słoneczne na Jasną 137.
WIBRA LINE - nowoczesna siłownia (10 min zamiast 1h ćwiczeń, pracuje 97% mięśni zamiast jak w przypadku tradycyjnej siłowni nieco ponad 40%).
P.S. Dresów, koksów - 0 (słownie: "zero")

WINCCENT Szczecin Jasna 137

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
Łokurva... Jakieś nowoczesne odkrycie fizioloii organizmu.. 1h ćwiczeń w 10 minut.. Jakieś może podasz dokładniejsze info?
Mieszkam na prawym brzegu...ale póki co trenowałem w siłce popeye (którą z czystym sumieniem polecam wszystkim- fakt sporo dresów i koksów..ale to same swojskie chłopaki ) Ale jak mi takie cudo proponujesz to może się przkonam..


edit: google prawde Ci powie: http://www.winccent.com czyli lipa panowie lipa..inaczej: **** nie siłownia.. jakieś wibro-czary-mary...

Zmieniony przez - avic w dniu 2008-10-31 00:46:02
1

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Hej,
wibra line to nie siłownia.
To profesjonalne urządzenie do treningu całego ciała.
Dlaczego 10 minut? Mięśnie dzięki przesyłanym z platformy wibracyjnej drganiom mechanicznym kurczą się w tak intensywny sposób i z taką częstotliwością jakiej w tak krótkim czasie za żadne skarby nie osiągniemy ćwicząc na siłowni.
Mięśnie pracują bez udziału naszej świadomości - czyli czy chcesz czy nie kurczą się.
W praktyce wygląda to tak (patrząc z boku, jestem trenerem na wibra line): osoba ćwicząca stoi, leży, siedzi (wykonuje jedną z póz) na platformie. Platforma zostaje włączona na 1 minutę (tyle trwa maksymalnie każde ćwiczenie) i mięśnie osoby trenującej kurczą się - Z BOKU WYGLĄDA TO TAK, JAKBY KTOŚ NIC NIE ROBIŁ! (Wszystko widać po minie, chyba, że ktoś umie Panować nad mimiką :).
Mam taką propozycję: przyjdź spróbować (osoby które są u nas pierwszy raz mają możliwość przetestować wibra line za darmo) i wtedy porozmawiamy o Twoich odczuciach, będziesz również mógł wiarygodnie przedstawić swoją opinię na forum.

Pozdrawiam serdecznie
Magdalena Jaroszewska

Winccent
ROLLMASAŻ - WIBRA LINE - SOLARIUM
Szczecin Prawobrzeże
Kontakt na stronie domowej WINCCENT.

WINCCENT Szczecin Jasna 137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LL COOL J

Następny temat

Niewiedza reszty domowników:/.

WHEY premium