SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Symex a estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12136 Napisanych postów 160644 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235308
kwetsia indywidualna, jednak taka ilosc testa przez niektore osoby nie bedzie wymagala nawet podawania IA, jak bedzie lekko powyzej widelek to nie ma co zbijac na sile miedzy widelki, trzeba tez wziac pod uwage to, ze skoro wybijamy testa powyzej wartosci referencyjne to estradiol tez proporcjonalnie moze byc wtedy wiekszy, nawet jest sporo ku temu przeslanek, ze podtrzymywnaie nieco wyzej estro bedzie mialo swoje benefity, w tym korzysci dla anabolizmu. No chyba, z emocno czujemy wszelkie zmiany w poziomie estro na niekorzysc, to wtedy reagowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 385 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2670
U mnie apteczny symex leci pół tabsa 2xweek i estro w górnych widełkach trzymam. I jest gitara wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4511
TomQ-MAG
kwetsia indywidualna, jednak taka ilosc testa przez niektore osoby nie bedzie wymagala nawet podawania IA, jak bedzie lekko powyzej widelek to nie ma co zbijac na sile miedzy widelki, trzeba tez wziac pod uwage to, ze skoro wybijamy testa powyzej wartosci referencyjne to estradiol tez proporcjonalnie moze byc wtedy wiekszy, nawet jest sporo ku temu przeslanek, ze podtrzymywnaie nieco wyzej estro bedzie mialo swoje benefity, w tym korzysci dla anabolizmu. No chyba, z emocno czujemy wszelkie zmiany w poziomie estro na niekorzysc, to wtedy reagowac


U mnie wszystko bylo dobrze dopoki nie zaczeko mnie wysypywac na calej twarzy, tlusta cera i tluste wlosy. Wiec chcac niechcac trzeba cos z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 321 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
No u mnie znowu skoki ciśnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 321 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Ale powiem jedno co zaobserwowałem jak zbijam estradiol jakaś ilością symexu do testosteronu następnego dnia ew przez 2 jest h**owo później już wszystko Ok, czy jest jakoś sposób żeby trzymać estradiol tak żeby od strzała do strzała wąchał się 10/20 oczek w skali maks bo podaje np dawkę x testosteronu która konwertuje o 40oczek podaje dawkę symexu która zbija o 40 poczek z tym ze testosteron fiolkuje w dłuższym czasie a estradiol symex zbija w 2h nie ma jakiejś innej opcji np podawanie mikro dali inhibitora codziennnie ? Żeby te wachania były prawie minimalne ? Bo stwierdzam ze moje problem są właśnie w tym próbowałem nawet zmian częstotliwości iniekcji kiedyś zastosowałem schemat 1/16 symexu nawet i działało 2 tygodnie ale później znowu coś nie pyklo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 386 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6579
Mmm moze sproboj roztwór zrobić i przyjmuj rano i wieczór mała dawkę?

Ja to bym zrobil tak :
Wzialbym stara butelke po jakimś peptydzie
Otworzył bym kapselek , sproszkowal 1 tabsa , dodał 1ml wody /wódki/spirytusu -nie sprawdzalem w czym jest rozpuszczalny exemestan, ale obstawiam ze w spirycie będzie najlepiej.
Podgrzalbym butelkę jakby nie chciało się rozpuścić , potem zassalbym roztwor do pompki i wg wyliczeń pil bym kilka kresek


Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-09-20 17:57:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 321 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
No właśnie wczoraj sobie przygotowałem coś takiego 8ml wodki tabletka na wieczór to zrobiłem, rano do śniadania bo najwiecej tłuszczy mam w śniadaniu poszło tym razem 0.5 może 1/3 i 1/4 było za mało i za szybko czułem podbijającej się estro do góry będę obserwował 2 tygodnie co się będzie działo i zrobię badanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 321 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Mam jeszcze 100 rozrobioną z aromasinem ale niech narazie leży jak się exe nie sprawdzi to spróbuje a ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 88 Wiek 321 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1226
Wczoraj wrzuciłem do strzała całą tabletkę jednorazowo i jest poprawa zastanawiam się tylko czy dalej podtrzymywać dawkę 0.5 a ta cała tabletka trochę zmniejszyła mi poziom estro poprostu i dalej dawkując 0.5 będę trzyma niższy poziom niestety muszę narazie celować na ślepo ponieważ badania dopiero mogę zrobić za 2tyg :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12136 Napisanych postów 160644 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235308
Niestety Twoje pytanie wymaga wrozenia i zgadywania czy 1 czy 0,5... Tak jak sam zauwazyles dopoki nie wykonasz badan i nie dostaniesz czarno na bialym wynikow estro tak nie dowiesz sie jak dawkowac inhibitor do testa. Niesttey kazdy z nas jest tutraj inny, inaczej reaguje na srodki, inaczej aromatyzuje testa, wiec dobor tez musi byc indywidualny. Druga sprawa to Twoje samopoczucie, widelki na badaniach to jendo, ale wazne tez jest jak sie czujesz. Czasem warto nieco wyzej trzymac estro jezlei czujemy sie wtedy dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

37 lat pierwszy cykl prosił bym o pomoc

Następny temat

Glandex - dziwne samopoczucie

forma lato