SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylvester Stallone

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 352269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Nom pozazdroscic :):):)
Tez chciałbym tak wygladac na starosc:):):)

Moze kots mi podac "bede wdzieczny bardzo" ile aktułalnie ma Stallone wzrostu a ile Schwarzenegger:):):)

Dziekuje z gory:) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla tych co nadal mają wątpliwości, że wbijał.
Źródło wikipedia ; )

"16 lutego 2007 roku Stallone przyleciał do Sydney w celu promocji filmu Rocky Balboa. Zaraz po wylądowaniu został zatrzymany przez australijskie służby graniczne, które w jego bagażu znalazły 48 fiolek z ludzkim hormonem wzrostu. W związku z nielegalnym importem aktor został postawiony przed sądem, który 21 maja 2007 roku uznał Stallone'a winnym posiadania nielegalnych w Australii substancji i wyznaczył grzywnę w wysokości 9870 $ oraz nakazał pokrycie kosztów sądowych."




Oprócz tego bardzo podoba mi się jego sylwetka nie za duża dobra rzeźba pomarzyć będę dążył do takiej chociaż dajcie przedramiona


Oprócz tego ktoś upominał się o więcej informacji o nim a nie tylko o dyskusji więc:
źródło również wikipedia

Odrzucił rolę Johna McClane'a w "Szklanej Pułapce" oraz Axela Foleya w "Gliniarzu z Beverly Hills"

Ciekawe jak by te filmy wtedy wyglądały ale myślę, że dobrze tak jak jest jedne z moich ulubionych.

I jeszcze takie info:

# w młodości zanim został aktorem amatorsko boksował w wadze średniej
# w filmie "Bohater ostatniej akcji", gdy chłopak przenosi się w świat 'filmu' zamiast A. Schwarzeneggera na plakatach reklamujących Terminatora jest Sylvester Stallone.

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-03-28 10:43:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
lukaszsly8 - schwarzenegger aktualnie 6,1stopy czyli 185cm (sam to powiedział w wywiadzie, że się skurczył) a stallone? coż...poki sam nie powie nie mozna byc 100% pewnym ale około 175-177cm biorac pod uwage jego wzrost jak stoi koło arnolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15659
Od kiedy on ma taka dziare??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
Axl2000-dziekuje bardzo:)

Jesli pozwolicie zadam kilka ptan:)

1.A wieszz moze albo kto kolwiek na temat Terminatora 4 podobno Schwarzenegger ma grac ale czy to prawda???

2.A co do Stallone czekamy na Rambo 5:):):)
I to pytanko juz było ale naprawde Stallone wydaje sie ze ręce ma bardzo długie czy to sie wydaje tak w kamerze i na zdieciach czy naprawde tak jest:) Na fotkach widac ze ma rece jak Arni "BARDZO DŁUGIE":)A przeciez Arnold miał 188cm a Sly 178cm czy pomimo roznicy wzrostu rece moga byc u dwóch panów taie same na długosc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
1. Arnodl podkłada głos do komputerowej swojej osoby sprzed 30 lat
2. Genetyka, szympansy maja długie rece i Stallone ma długie ręce...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam dużo włosów i co ? pipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
masz dużo włosów i pipę? hmh...zalecam lekarza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125
:):):) hehe :):):)
Nom wielkie dzieki:):):)Genetyka...chyba najwiecej robi...bo watpie zeby ktos umiał wydłuzyc rece cwiczeniami:):):)chyba ze sie da ale nie słyszałem jeszcze:):D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125


Dorzucam foteczke:):):)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50 lat arnolda-wydanie kolekcjonerskie

Następny temat

Jean-Claude Van Dame

WHEY premium