SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sustanon 300 Atomic Labs.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
zależy czy klepie bo klepie, czy klepie tak jak powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Cypio jest ch**owe ze glowa mala - zero odczucia, nawet zwieszylem dawke 2x - brak jakichkolwiek skutkow.

Susta - slaba partia, cos tak dziala ale nie tak jak powinno na akutalna partie, szkoda kasy.

Deka z atoma - znowu to samo, slabiuuuusko, szkoda kasy. Lepiej samemu gotowac xd

The greatest feeling you can get in a gym, or the most satisfying feeling you can get in the gym is...,
The Pump!

Arnold Schwarzenegger

ARNOLD IS NUMERO UNO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bilem z 3 miesiace temu i naprawe słaba ta susta. Moze teraz juz nowy wypust lata, albo slabe rozlanie trafilem, ale to co bilem - slabizna. Napewno nie mialem fejka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
cypek tej firmy to h**nia po 1 strzale boli jak nie wiem i gorączka nie wiem czy dziala ale nie bede sie trul -kosz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnei boli jak hcolera ten cypek najbardziej bolaca żecz jakie biłem szerwyf ten cyp dziala zaduoz alkocholu dodali poprstu ja rozrabilem z innym tesciem i jzu bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no ja dozucilem do propa co wcale nie bolal wiec sie zdziwilem
wole sie nie meczyc dla mnie nie powinno bolec bo to jest zeby bylo pieknie a nie katorga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mi tam nie przeszkadza jak boli, chyba ze boli tak ze funkcjonowanie utrudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
mi tam nie przeszkadza jak boli, chyba ze boli tak ze funkcjonowanie utrudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
no gorączka i wszystkie kosci mnie bolaly jak boli tylko miejsce strzalu to zupelnie cos innego to jest nawet mile hahaha bo czuc moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dokladnie, taz tak mam z tym bolem w miejscu iniekcji.

Generalnie moze byc taka reakcja orgaznimu na tescia - objawy grypopodobne przez pierwsze pare szotów. Ale moze byc tez to wynik drobnoustrojow ktore to powoduja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc dla animala..

Następny temat

pomoc przy drugim cyklu, cel siła

WHEY premium